Wawrzyk Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Havířov - Bohumín 1:1 (0:0) 24.09. 10:15 -
Frenštát - Krnov 0:1 (0:1) 22.08. 18:00 -
Břidličná - Frenštát 0:0 (0:0) 22.04. 16:00 -
Hlubina - Karviná B 1:1 (0:1) 08.04. 15:30 -
Veřovice - Skotnice 3:1 (2:1) 04.06. 17:00 -
Opava B - Bohumín 1:3 (1:2) 18.05. 17:00 -
Karviná B - MFK Bruntál 3:0 (1:0) 24.04. 10:15 -
Polanka - Dětmarovice 4:0 (2:0) 27.03. 15:00 -
Val. Meziříčí - Holešov 1:0 (0:0) 23.10. 14:30 -
Kozlovice - Všechovice 4:4 (4:4) 03.10. 15:00 -
Karviná B - Rýmařov 3:0 (1:0) 12.09. 10:15 -
Záblatí - Petrovice B 4:1 (1:1) 10.10. 15:00 -
Fulnek - P. Polom 1:0 (0:0) 12.09. 16:00 -
Dolní Datyně - Břidličná 1:4 (0:3) 29.08. 11:00 -
Český Těšín - Bystřice 2:2 (0:2) 02.11. 14:00 -
Oldřišov - Čeladná 6:1 (2:0) 20.10. 14:00 -
SK Horní Suchá - Petřvald 5:0 (3:0) 19.10. 14:00 -
Jablunkov - Dobrá 5:0 (4:0) 12.10. 15:00 -
Slavkov - Slovan 2:0 (2:0) 29.09. 15:30 -
Fulnek - Šenov zrušen -
Slovan - Malé Hoštice 4:3 (1:2) 24.08. 17:00 -
Dolní Lutyně - B.Albrechtice 1:4 (1:1) 10.08. 17:00 -
Odry - Ostravice 2:0 (1:0) 15.06. 11:00 -
Kopřivnice - Raškovice 1:0 (0:0) 01.06. 17:00 -
SK Horní Suchá - Petrovice B 1:1 (0:0) 20.04. 16:00 -
Velká Polom - Ostrava-Jih 3:5 (3:2) 20.10. 14:00 -
Vlčovice - Ostravice 2:0 (0:0) 06.10. 15:00 -
Karlovice - Rýmařov B 5:0 (3:0) 29.09. 15:30 -
H.Benešov - Kr. Loučky 3:4 (1:1) 15.09. 16:00 -
SK Horní Suchá - Hnojník 4:0 (3:0) 01.09. 16:30 -
Ostrava-Jih - Řepiště 7:0 (3:0) 11.08. 17:00 -
Ostravice - Starý Jičín 2:0 (2:0) 02.06. 17:00 -
Řepiště - Tošanovice 10:1 (3:0) 19.05. 17:00 -
V. Heraltice - Vítkov 1:0 (0:0) 12.05. 16:30 -
Bohuslavice - Šilheřovice 7:1 (4:1) 06.05. 16:30 -
Jablunkov - Dobrá 2:2 (0:2) 08.04. 15:30 -
Bohuslavice - Píšť 3:1 (1:0) 01.04. 15:30 -
Nýdek - In. Petrovice 3:1 (2:1) 25.03. 15:00 -
Věřňovice - Tošanovice 6:1 (3:0) 22.10. 14:00 -
Smilovice - Nýdek 5:0 (2:0) 08.10. 15:00 -
Darkovice - Vřesina 1:3 (0:1) 30.09. 15:30 -
Řepiště - Raškovice 1:6 (0:2) 16.09. 16:00 -
Hnojník - Lučina 3:2 (2:0) 27.08. 17:00 -
Velká Polom - Kozmice 1:3 (1:1) 12.08. 17:00 -
B.Rychvald - H. Bludovice 0:7 (0:2) 24.05. 17:30 -
H. Žukov - Záblatí 2:7 (0:4) 29.04. 16:30 -
H. Žukov - Těrlicko 1:1 (1:0) 15.04. 16:00 -
H. Bludovice - Havířov 2:0 (1:0) 09.04. 15:30 -
H. Bludovice - Vik. Bohumín 12:0 (6:0) 02.10. 15:30 -
Baník Orlová - Loko Louky 3:2 (2:2) 28.08. 17:00