Sivera Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
St. Říše - Lanžhot 0:2 (0:2) 20.04. 16:00 -
Vítkovice - Bohumín 2:0 (1:0) 30.03. 15:00 -
Nové Město - Polná 1:4 (0:2) 23.03. 15:00 -
Vel. Meziříčí - Polná 2:0 (2:0) 29.10. 10:15 -
St. Říše - Vel. Bíteš 0:1 (0:0) 15.10. 15:00 -
Hlubina - Krnov 3:1 (0:1) 03.06. 17:00 -
MFK Bruntál - Nový Jičín 1:5 (0:1) 21.05. 17:00 -
Šumperk - Všechovice 3:2 (2:1) 30.04. 16:00 -
St. Říše - Žďár 1:3 (0:2) 02.04. 15:30 -
Bzenec - Holešov 1:4 (0:3) 29.10. 14:30 -
Vsetín - Přerov 0:1 (0:0) 24.09. 15:30 -
Speřice - Ždírec 1:0 (0:0) 11.09. 16:00 -
Žďár - St. Říše 1:1 (0:1) 21.08. 16:30 -
Bohumín - Havířov 2:1 (0:1) 12.06. 17:00 -
Nové Sady - Šumperk 2:1 (1:1) 04.06. 17:00 -
Lanžhot - Polná 4:1 (2:0) 29.05. 17:00 -
Hodonín - Břeclav 2:1 (0:1) 21.05. 10:15 -
Havířov - Baník Orlová 2:2 (0:2) 16.04. 16:00 -
AFC - Polná 3:1 (2:0) 03.04. 15:30 -
Tasovice - Ždírec 2:0 (0:0) 24.10. 14:30 -
Bohumín - Frýdlant 0:0 (0:0) 03.10. 15:00 -
St. Říše - Start 0:2 (0:1) 19.09. 15:30 -
Tasovice - Brno B 1:2 (0:1) 11.10. 15:00 -
Opava B - Frýdlant 4:0 (1:0) 27.09. 10:15 -
Skaštice - Vsetín 0:0 (0:0) 05.09. 16:00 -
Hranice - Kozlovice 1:3 (0:1) 15.08. 16:30 -
Brumov - Všechovice 1:1 (0:1) 27.10. 10:15 -
Opava B - Dětmarovice 3:1 (1:0) 06.10. 10:15 -
Skaštice - Nové Sady 3:2 (1:1) 21.09. 15:30 -
Břeclav - Polná 1:4 (0:2) 31.08. 16:00 -
Rýmařov - Nový Jičín 1:2 (1:1) 10.08. 16:30 -
Bohumín - Havířov 1:2 (0:1) 17.03. 15:00 -
Vel. Bíteš - Bystrc 4:1 (2:0) 04.11. 14:00 -
Vsetín - Heřmanice 4:0 (0:0) 20.10. 14:30 -
Přerov - Vsetín 1:1 (1:0) 29.09. 15:30 -
Frýdlant - Šumperk 4:1 (1:0) 26.08. 16:30 -
Frenštát - Vratimov 1:1 (1:1) 10.06. 17:00 -
Jablunkov - Brušperk 4:1 (1:0) 27.05. 17:00 -
Frenštát - Český Těšín 1:2 (1:0) 16.05. 17:30 -
Polanka - Bílovec 2:5 (2:2) 13.05. 16:30 -
Brušperk - Dolní Datyně 1:2 (0:2) 05.05. 16:30 -
Dolní Lhota - Chuchelná 4:0 (4:0) 21.04. 16:00 -
Bystřice - Stonava 2:0 (0:0) 15.04. 16:00 -
Vratimov - Orlová 3:1 (1:1) 07.04. 15:30 -
Heřmanice - Polanka 1:1 (1:0) 31.03. 15:30 -
Čeladná - Heřmanice 1:5 (0:3) 11.11. 13:30 -
Český Těšín - Dětmarovice 0:3 (0:2) 04.11. 14:00 -
P. Polom - Šenov 4:0 (3:0) 22.10. 14:00 -
Heřmanice - Český Těšín 3:0 (3:0) 14.10. 15:00 -
Dětmarovice - Polanka 3:0 (2:0) 16.09. 16:00