8

Humpolec zvládl i druhé jarní kolo. Polná na jarní výhru čeká.

Domácí po půli vedli

Sestřih z utkání z dílny AFC Humpolec:

Humpolci vyšel vstup do zápasu a povedlo se mu přidat i branky. Ve 14. minutě si našel rohový kop na rohu malého vápna Tomáš Kopic a domácí vedli - 1:0. Za dalších pět minut hosté kopali penaltu, ale Štohanzl ji v branku nepřetavil. Ve 38. minutě Maršíkův centr trestuhodně podběhl brankář hostů Čermák a vracený míč dopravil do opuštěné branky Havlín - 2:0. Do kabin šli tak zaslouženě s vedením o dvě branky domácí.

Domácí si vedení pohlídali

Devět minut po přestávce už to bylo o tři branky. To si na svůj vrub připsal další kiks brankář hostů, jehož rozehrávku zachytil Šmíd a míč dostal do opuštěné branky - 3:0. Hostům se povedlo alespoň korigovat výsledek. V 79. minutě se po rohovém kopu nejlépe zorientoval neobsazený Cseh a překonal Kříže - 3:1. V dalším průběhu branka nepadla a domácí slaví zasloužené tři body.

AFC Humpolec
Roman Veselý (trenér): Dobře jsme se připravili a eliminovali jsme silný střed soupeře. Neproměněná penalta zápas zlomila v náš prospěch. Zahráli jsme lépe než ve Velké Bíteši.

Slavoj Polná
Ján Kubík (trenér): Výkon neodpovídal tomu, o co hrajeme. Individuální chyby, které předvedl náš brankář, do této soutěže vůbec nepatří. Z nasazení některých hráčů jsem zklamaný.

T. Kříž [-] - O. Luňáček [-] , Š. Zástěra [-] , M. Pecha [-] , V. Šmíd [-] , T. Kopic [-] (59. T. Vrátný [-] ) , J. Maršík [-] , V. Havlín [-] (88. F. Kubíček [-] ) , D. Šerý [-] , R. Dalík [-] (82. M. Podoba [-] ) , J. Benáček [-]

P. Čermák [-] - D. Voráč [-] , J. Štohanzl [-] (56. V. Bradáč [-] ) , I. Kazlou [-] , J. Pavlas [-] (55. M. Drápela [-] ) , T. Vrba [-] , V. Haala [-] , M. Pecina [-] , J. Holub [-] , F. Sobotka [-] , M. Cseh [-]

ŽK: 37. M. Pecha , 45. T. Kopic - 51. V. Bradáč .
Hráči zápasu: M. Pecha , V. Havlín .
Počet diváků: 180. Rozhodčí: Sivera Jan - HOVORKA Miroslav, FABEŠ Roman.