Farnik Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čeladná - Hlubina 0:6 (0:2) 13.11. 14:00 -
Dolní Datyně - Český Těšín 1:6 (1:5) 06.11. 14:00 -
Klimkovice - Hať 2:2 (2:1) 30.10. 14:30 -
Mořkov - Jeseník 0:3 (0:2) 10.10. 15:00 -
Spálov - Kopřivnice 0:1 (0:0) 03.10. 15:00 -
Brušperk - Hlubina 0:2 (0:0) 25.09. 15:30 -
Dolní Datyně - Brušperk 0:1 (0:1) 21.08. 16:30 -
Dolní Datyně - Oldřišov 3:2 (2:1) 10.10. 15:00 -
Libhošť - St. Město F-M 2:1 (2:1) 04.10. 15:30 -
Strahovice - Darkovice 2:1 (0:1) 13.09. 16:00 -
Strahovice - Svinov 3:1 (0:1) 30.08. 16:00 -
In. Petrovice - Mosty 3:0 (2:0) 23.08. 17:00 -
Háj - Petrovice 2:1 (1:1) 22.08. 17:00 -
Chuchelná - Šilheřovice 1:2 (0:1) 20.10. 14:00 -
Ostrava-Jih - Velká Polom 4:4 (2:2) 01.06. 17:00 -
Oldřichovice - SK Horní Suchá 1:2 (0:1) 08.05. 16:30 -
Fryčovice - Jeseník 1:3 (0:1) 20.04. 16:00 -
Vendryně - Hnojník 1:4 (0:1) 30.03. 15:30 -
Záblatí - Dolní Lutyně 2:1 (2:1) 03.11. 14:00 -
Ostrava-Jih - Bohuslavice 1:2 (0:0) 13.10. 15:00 -
Záblatí - Vendryně 4:3 (3:1) 29.09. 15:30 -
Petrovice B - Věřňovice 4:6 (2:2) 23.09. 16:00 -
Ostrava-Jih - Kozmice 5:0 (2:0) 18.08. 17:00 -
Slavkov - Chlebičov 2:2 (0:1) 12.08. 17:00 -
Věřňovice - SK Horní Suchá 2:1 (0:0) 10.06. 17:00 -
Dolní Lhota - Vřesina 1:1 (0:1) 26.05. 17:00 -
Dolní Lutyně - Raškovice 2:1 (1:0) 12.05. 16:30 -
Ostravice - Vlčovice 2:0 (0:0) 05.05. 16:30 -
Fryčovice - Jeseník 2:1 (2:0) 14.04. 16:00 -
Václavovice - Smilovice 1:4 (0:3) 28.10. 14:00 -
Hnojník - Doubrava 2:3 (1:0) 07.10. 15:00 -
Vlčovice - Jeseník 3:4 (2:1) 02.09. 16:30 -
Tošanovice - Doubrava 2:1 (1:0) 19.08. 17:00 -
Nýdek - Petrovice B 0:3 (0:1) 13.08. 17:00 -
Tošanovice - Smilovice 1:1 (0:0) 17.06. 14:00 -
Dobrá - Hlubina 0:2 (0:1) 03.06. 17:00 -
Raškovice - SK Horní Suchá 4:0 (2:0) 21.05. 17:00 -
Tošanovice - Nýdek 1:2 (0:0) 06.05. 16:30 -
Dolní Lutyně - Řepiště 1:6 (0:2) 08.04. 15:30 -
H. Žukov - H. Bludovice 0:5 (0:4) 05.11. 14:00 -
Havířov B - Loko Louky 4:3 (1:2) 23.10. 14:00 -
H. Bludovice - Záblatí 4:3 (3:2) 16.10. 15:00 -
Těrlicko - H. Bludovice 1:4 (1:1) 08.10. 15:00 -
Havířov - Havířov 1:2 (1:0) 08.10. 10:15 -
Baník Orlová - Doubrava 0:1 (0:0) 02.10. 15:30 -
Vik. Bohumín - Loko Louky 0:4 (0:2) 24.09. 16:00 -
Záblatí - H. Žukov 7:0 (2:0) 17.09. 16:00 -
Loko Louky - H. Žukov 3:0 (2:0) 07.09. 17:30 -
H. Žukov - B.Rychvald 7:1 (3:1) 27.08. 17:00 -
Loko Louky - Havířov 12:0 (6:0) 20.08. 17:00