Dorušák Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Slovácko B - Hodonín 1:1 (0:0) 21.04. 10:15 -
Rosice - Třinec 0:0 (0:0) 06.04. 15:30 -
Bohunice - Start 3:0 (2:0) 16.03. 10:15 -
Rýmařov - Kostelec 1:2 (0:1) 09.03. 14:30 -
Zlínsko - Hlučín 1:0 (1:0) 17.11. 11:00 -
Brno - Sigma B 0:1 (0:0) 11.11. 15:00 -
Ostrava B - Třinec 5:2 (2:1) 05.11. 10:15 -
Varnsdorf - Žižkov 4:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Start - Karviná B 2:3 (0:3) 21.10. 14:30 -
Nové Sady - Kostelec 3:1 (3:1) 30.09. 15:00 -
Třinec - Hlučín 0:0 (0:0) 16.09. 10:15 -
Karviná B - Uh. Brod 3:0 (2:0) 13.09. 16:00 -
Opava B - Řepiště 4:1 (1:0) 02.09. 10:15 -
Bohunice - Zlínsko 0:4 (0:2) 19.08. 10:15 -
Hranice - Zlín B 2:2 (1:0) 04.08. 18:00 -
Vlašim - Chrudim 4:0 (1:0) 24.05. 17:00 -
Varnsdorf - Vyškov 1:3 (1:1) 30.04. 17:00 -
Líšeň - Táborsko 3:1 (1:0) 19.04. 17:00 -
Varnsdorf - Slavia B 1:0 (1:0) 09.04. 16:30 -
Vyškov - Opava 1:1 (1:0) 11.03. 10:15 -
Třinec - Prostějov 2:2 (1:1) 12.11. 10:15 -
Dukla - Sparta B 1:2 (1:0) 30.10. 14:00 -
Varnsdorf - Sparta B 2:0 (2:0) 16.10. 15:30 -
Dukla - Jihlava 5:0 (2:0) 30.09. 16:30 -
Prostějov - Táborsko 5:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Třinec - Vlašim 4:0 (1:0) 31.08. 16:30 -
Sigma B - Opava 1:0 (0:0) 14.08. 10:15 -
Brno - Táborsko 1:1 (0:1) 14.05. 17:30 -
Znojmo - Hlučín 0:7 (0:3) 08.05. 10:15 -
Dukla - Sparta B 2:2 (0:1) 30.04. 10:15 -
Vyškov - Brno 0:2 (0:0) 23.04. 10:15 -
Sigma B - Kroměříž 2:0 (1:0) 17.04. 10:15 -
Táborsko - Opava 2:2 (2:2) 08.04. 16:30 -
Dukla - Líšeň 4:2 (1:2) 02.04. 14:30 -
Vlašim - Jihlava 3:1 (3:1) 20.03. 15:00 -
Varnsdorf - Příbram 3:0 (2:0) 13.03. 14:30 -
Uh. Brod - Rosice 0:0 (0:0) 26.02. 14:00 -
Fr. Místek - Vratimov 0:1 (0:1) 30.10. 10:15 -
Ústí - Příbram 2:2 (1:1) 27.08. 18:00 -
Sparta B - Žižkov 0:3 (0:2) 15.08. 10:30 -
Prostějov - Brno 2:0 (1:0) 07.08. 17:00 -
Líšeň - Třinec 1:1 (1:1) 30.05. 15:00 -
Vyšehrad - Varnsdorf 1:2 (1:0) 08.05. 17:00 -
Prostějov - Jihlava 2:4 (1:1) 15.04. 14:30 -
Blansko - Varnsdorf 2:0 (0:0) 03.04. 16:30 -
Vlašim - Třinec 1:0 (1:0) 21.03. 15:00 -
Vlašim - Žižkov 3:0 (0:0) 02.12. 13:30 -
Dukla - Chrudim 0:2 (0:1) 25.11. 13:30 -
Třinec - Jihlava 0:5 (0:4) 26.09. 16:30 -
Vlašim - Ústí 5:2 (3:1) 30.08. 17:00