Kubíček Stanislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jindřichov - Jestřebí 3:0 (2:0) 27.04. 16:00 -
Vikýřovice - Petrov-Sob. 3:0 (1:0) 14.04. 15:30 -
Libina B - Lukavice 2:0 (0:0) 13.04. 15:30 -
Jestřebí - Mohelnice B 2:4 (1:1) 24.03. 15:00 -
Loštice B - Písařov 2:3 (1:0) 05.11. 14:00 -
Jindřichov - Petrov-Sob. 3:2 (1:2) 28.10. 14:30 -
Hrabišín - Rovensko 4:1 (2:1) 22.10. 14:30 -
Leština - Mohelnice 6:2 (5:0) 14.10. 15:00 -
Líbivá - 1.FC Olešnice 2:3 (1:2) 07.10. 15:00 -
Vikýřovice - Staré Město 3:0 (3:0) 30.09. 15:00 -
Lukavice - Moravičany 1:2 (1:2) 17.09. 15:30 -
Jindřichov - Staré Město 3:4 (1:1) 16.09. 15:30 -
Hrabišín - Brníčko 7:0 (3:0) 10.09. 16:00 -
Mohelnice - Mohelnice B 2:1p. (1:0) 03.09. 16:00 -
Staré Město - Mohelnice 3:2 (1:1) 26.08. 16:30 -
Petrov-Sob. - Leština 2:1 (1:1) 12.08. 17:00 -
Úsov - Šumperk B 1:2 (0:2) 17.06. 15:00 -
Zábřeh B - Mohelnice 3:4 (1:1) 11.06. 17:00 -
Staré Město - Petrov-Sob. 3:4p. (1:2) 13.05. 16:30 -
Krchleby - Loštice C 5:3 (2:3) 07.05. 15:30 -
Podolí - Krchleby 4:1 (2:1) 30.04. 15:00 -
Hanušovice - Rovensko 2:1 (1:0) 29.04. 16:00 -
Krchleby - Líbivá 3:8 (1:5) 23.04. 15:30 -
Brníčko - Hanušovice 3:2 (3:1) 22.04. 16:00 -
Hrabišín - Sudkov 2:0 (0:0) 16.04. 16:00 -
Šumperk B - Petrov-Sob. 4:1 (1:1) 16.04. 10:00 -
Hrabišín - Libina B 2:4 (0:3) 09.04. 15:30 -
Lukavice - Krchleby 2:1 (1:0) 02.04. 15:30 -
Leština - Rapotín B 3:0 (1:0) 01.04. 15:30 -
Mohelnice B - Moravičany 6:0 (3:0) 26.03. 15:00 -
Písařov - Brníčko 5:1 (3:0) 22.10. 14:30 -
Loštice B - Petrov-Sob. 3:2p. (0:0) 09.10. 15:00 -
Libina B - Rovensko 8:0 (5:0) 01.10. 15:00 -
Staré Město - Jestřebí 6:2 (2:1) 24.09. 15:30 -
Loštice B - Nový Malín 1:3 (0:1) 11.09. 16:00 -
Sudkov - Hrabišín 1:3 (1:0) 10.09. 16:00 -
Libina B - Hrabišín 2:0 (1:0) 03.09. 16:00 -
Staré Město - Rapotín B 3:4p. (1:0) 28.08. 16:30 -
Brníčko - Rovensko 3:1 (1:1) 27.08. 16:30 -
Mohelnice - Nový Malín 1:0 (1:0) 14.08. 17:00 -
Hrabišín - Leština 2:4 (1:3) 18.06. 17:00 -
Loštice B - Hrabišín 3:1 (3:0) 11.06. 17:00 -
Rovensko - Brníčko 8:0 (4:0) 04.06. 17:00 -
Mohelnice - Třeština 3:1 (1:1) 29.05. 14:30 -
Petrov-Sob. - Jestřebí 7:1 (4:1) 14.05. 17:00 -
Malá Morava - Brníčko 5:1 (2:1) 07.05. 16:30 -
Staré Město - Dubicko 3:2 (1:1) 30.04. 16:30 -
Libina B - Brníčko 3:0 (1:0) 24.04. 15:00 -
Podolí - Loštice C 2:1 (1:0) 10.04. 15:00 -
Malá Morava - Písařov 3:7 (2:4) 09.04. 15:30