Saňák Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Choceň - Třemošnice 1:1 (0:1) 01.05. 17:00 -
Svitavy - Litomyšl 1:0 (0:0) 27.04. 17:00 -
Březová - Mor. Třebová B 2:2 (1:1) 20.04. 17:00 -
Jablonné - Svitavy B 1:2 (0:1) 14.04. 16:00 -
Pomezí - Mor. Třebová B 2:0 (1:0) 06.04. 16:30 -
Prosetín - Přelouč 0:2 (0:1) 31.03. 15:00 -
Žamberk - Proseč 2:1 (2:0) 23.03. 15:00 -
Prosetín - H. Ředice 1:5 (1:2) 29.10. 14:00 -
Jiskra - D. Újezd 0:3 (0:1) 22.10. 15:30 -
Sloupnice - Jaroměřice 3:1 (2:1) 15.10. 15:00 -
Semanín - Březová 4:3 (2:1) 07.10. 16:00 -
Letohrad B - Svitavy B 4:0 (1:0) 24.09. 10:15 -
Lanškroun B - Dobříkov 0:2 (0:2) 17.09. 16:30 -
Tatenice - Bystré 5:0 (3:0) 10.09. 16:00 -
Č. Heřmanice - Slatiňany 7:1 (2:1) 03.09. 16:00 -
Kostelec - Kunčice 5:4 (2:2) 02.09. 17:00 -
Lanškroun B - Březová 2:2 (1:1) 19.08. 17:00 -
Jehnědí - Semanín 4:0 (4:0) 12.08. 16:00 -
Rybník - Sruby 1:5 (1:3) 17.06. 10:30 -
Helvíkovice - Tatenice B 1:2 (1:1) 16.06. 18:00 -
Řetová - Albrechtice 4:1 (2:0) 11.06. 16:00 -
Rudoltice - Jiskra B 3:3 (1:2) 10.06. 10:30 -
Rybník - Verměřovice 4:0 (1:0) 07.06. 18:00 -
Žichlínek B - Libchavy B 2:2 (1:1) 27.05. 10:00 -
Kerhartice - D. Čermná 2:1 (0:1) 20.05. 16:00 -
Brandýs - Řetová 0:4 (0:3) 17.05. 18:00 -
Linhartice - Třebařov 2:1 (0:1) 14.05. 17:00 -
Rybník - Mistrovice 2:5 (0:2) 08.05. 16:00 -
Sopotnice - Sruby 0:3 (0:0) 07.05. 16:00 -
Boříkovice - Klášterec 2:3 (1:2) 29.04. 15:30 -
Žamberk B - Lichkov 2:2 (2:2) 26.04. 17:30 -
Choceň B - Sruby 4:3 (4:1) 02.04. 15:30 -
Těchonín - Jiskra B 1:3 (0:2) 25.03. 15:00 -
Linhartice - St.Město 6:2 (3:0) 06.11. 14:00 -
Choceň B - Č. Třebová B 1:3 (1:3) 05.11. 14:00 -
Libchavy B - Černovír 3:2 (2:1) 30.10. 14:30 -
Sopotnice - D. Dobrouč 2:2 (1:0) 23.10. 14:30 -
Žichlínek - Řetová 1:1 (0:1) 15.10. 14:30 -
H. Újezd - Polička B 0:2 (0:1) 09.10. 15:00 -
Černovír - Klášterec 3:0 (2:0) 08.10. 12:00 -
Řetová - Č. Třebová B 0:7 (0:0) 05.10. 16:00 -
Kerhartice - Rybník 5:1 (2:0) 01.10. 15:00 -
Jiskra B - Žamberk B 2:2 (1:1) 25.09. 15:30 -
D. Čermná - Verměřovice 2:3 (1:2) 24.09. 16:00 -
Lanškroun B - Kunčina 6:0 (5:0) 17.09. 15:30 -
Brandýs - Mistrovice 0:2 (0:1) 11.09. 16:00 -
Jiskra B - Klášterec 1:4 (1:1) 10.09. 16:00 -
Těchonín - Rudoltice 3:0 (2:0) 03.09. 16:00 -
Choceň B - Řetová 4:2 (1:0) 28.08. 16:30 -
Žichlínek - Verměřovice 3:0 (2:0) 21.08. 16:30