Kulhánek Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Svéradice - Švihov 0:9 (0:4) 27.04. 10:15 -
Mrákov - Kdyně 1:1 (1:0) 14.04. 16:30 -
Chotěšov - Koloveč B 4:1 (3:0) 06.04. 16:30 -
Smíchov - Malesice 2:1 (2:0) 17.03. 14:30 -
Kdyně - Klenčí 5:1 (3:1) 11.11. 14:00 -
Dl. Újezd - Chotěšov 1:5 (0:2) 04.11. 10:00 -
H. Bříza B - Chrást 2:2 (0:0) 29.10. 14:30 -
Zbiroh - Strašice 0:2 (0:2) 21.10. 15:30 -
Koloveč - Dobřany 1:4 (1:3) 01.10. 10:15 -
Bolevec - Kralovice 2:1 (0:1) 09.09. 17:00 -
Dvorec - Lužany 4:4 (2:2) 02.09. 14:00 -
Kralovice - Slovan Plzeň 4:3 (0:2) 02.09. 10:15 -
Žákava - Dobřany 1:0 (0:0) 12.08. 18:00 -
Tlučná - Bolevec 0:0 (0:0) 06.08. 18:00 -
Losiná - Strážov 4:1 (3:1) 03.06. 18:00 -
Příkosice - Chrást 0:3 (0:1) 20.05. 18:00 -
Mýto B - Dýšina 3:2 (0:1) 14.05. 18:00 -
Chlumčany B - Záluží 5:0 (0:0) 07.05. 17:00 -
Volduchy - Kozolupy 0:1 (0:1) 06.05. 17:30 -
Svéradice - Klatovy B 2:3 (1:3) 30.04. 16:00 -
Křimice - Žákava 6:0 (2:0) 09.04. 16:30 -
Svéradice - Dobřany 4:0 (3:0) 02.04. 16:00 -
Lužany - Klášter 3:1 (0:1) 01.04. 16:30 -
Zbiroh - Volduchy 1:2 (1:1) 25.03. 15:00 -
Blovice - Klatovy B 4:2 (1:0) 18.03. 15:00 -
Zruč - Holýšov 2:0 (1:0) 04.03. 14:30 -
Černice - Tlumačov 4:4 (2:1) 12.11. 14:00 -
Chodov - Vejprnice B 5:0 (3:0) 05.11. 14:00 -
Hrádek - Svéradice 2:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Horažďovice - Pačejov 3:1 (1:1) 23.10. 14:00 -
Merklín B - Soběkury 0:3 (0:2) 09.10. 13:00 -
Chlumčany - Horš. Týn 3:1 (1:0) 08.10. 16:00 -
Klenčí - Planá 2:1 (2:1) 02.10. 15:00 -
Vejprnice - Staňkov 4:1 (2:0) 28.09. 16:00 -
Předenice - Nezbavětice 2:0 (2:0) 25.09. 16:30 -
Tlumačov - Petřín B 1:4 (0:0) 24.09. 16:30 -
Robstav B - Chlumčany zrušen -
Tlumačov - Rapid 0:2 (0:0) 13.08. 15:00 -
Luby - Bělá 3:1 (1:0) 18.06. 18:00 -
Blovice - Chlumčany 2:1 (0:1) 11.06. 18:00 -
Kralovice - Svéradice 7:0 (4:0) 11.06. 10:15 -
Klenčí - Postřekov 2:4 (0:2) 05.06. 15:00 -
Vejprnice B - Zbiroh 0:3 (0:0) 29.05. 18:00 -
Hradec B - Dobřany B 0:5 (0:1) 29.05. 14:00 -
Chanovice - Blovice 1:2p. (0:0) 22.05. 14:00 -
Sušice - Kaznějov 1:0 (1:0) 15.05. 17:00 -
Radkovice - Klášter 5:0 (2:0) 14.05. 17:00 -
Tlumačov - Bolevec 2:3 (1:1) 08.05. 16:00 -
Bolešiny - Chotěšov 1:3 (0:3) 07.05. 17:30 -
Staňkov - Lhota 0:5 (0:3) 04.05. 18:00