Benák Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
DBSK - Hlízov 1:1 (0:1) 20.04. 17:00 -
Sázava - Olbramovice 7:1 (4:1) 06.04. 16:30 -
EMĚ Mělník - Záryby 3:1 (1:0) 31.03. 16:30 -
Slaný B - Podlesí 3:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Vykáň - Paběnice 5:4 (2:2) 12.11. 14:00 -
Pšovka - Hlízov 2:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Třebeš - Č. Skalice 2:1 (1:0) 21.10. 15:30 -
Roudnice - Kunčice 3:1 (2:1) 15.10. 16:00 -
Tuchlovice - Dobříš 3:0 (2:0) 07.10. 16:00 -
Pečky - Plaňany 2:1 (1:0) 01.10. 16:00 -
Sázava - Vlašim B 4:1 (2:0) 30.09. 16:00 -
SK Rakovník - Kosoř 2:2 (2:1) 24.09. 16:30 -
Sázava - Říčany 1:0 (1:0) 16.09. 16:30 -
Doksy - Dobříš 3:1 (0:1) 09.09. 17:00 -
Bělohrad - Chlumec B 5:4 (3:1) 27.08. 17:00 -
Řepov - EMĚ Mělník 4:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Pšovka - Rejšice 3:3 (1:1) 12.08. 17:00 -
Hovorčovice - Pěčice 6:3 (3:2) 03.06. 17:00 -
Vyžlovka - Divišov 4:1 (3:0) 03.06. 10:15 -
DBSK - S.Boleslav 2:3 (0:2) 27.05. 17:00 -
Podlesí - Králův Dvůr B 5:0 (2:0) 21.05. 10:00 -
Bakov - Záryby 4:0 (2:0) 13.05. 17:00 -
Říčany - Vyžlovka 1:2 (0:1) 29.04. 17:00 -
Hovorčovice - Libčice 2:3 (2:1) 22.04. 17:00 -
Semice - Ostrá 3:2 (1:2) 09.04. 16:30 -
Mělník - Chotětov 2:2 (1:1) 01.04. 16:30 -
Sokoleč - Povltavská FA B 4:2 (2:2) 19.03. 15:00 -
Lokomotiva - Roudnice 0:1 (0:0) 12.11. 13:30 -
Kutná Hora - Beroun 2:0 (2:0) 15.10. 10:15 -
Dobříš - Hřebeč 0:4 (0:2) 17.09. 16:30 -
N. Strašecí - Kosoř 1:7 (1:2) 10.09. 17:00 -
Miřetice - Sedlčany B 3:1 (1:1) 04.09. 14:00 -
Pěčice - Lužec 1:6 (1:3) 27.08. 10:30 -
Slaný B - Klecany 4:0 (2:0) 14.08. 17:00 -
Líbeznice - Chotětov 0:6 (0:2) 19.06. 17:00 -
Rožmitál - Dobříš B 4:0 (1:0) 28.05. 10:30 -
Sázava - Kondrac 4:1 (0:1) 21.05. 17:00 -
Kladno B - Mšec-N. Straš. 4:1 (3:0) 07.05. 17:00 -
Klíčany - Lysá 10:2 (5:0) 15.04. 10:15 -
Chotětov - Borek 3:1 (1:0) 09.04. 16:30 -
Jíkev - Pátek 3:0 (2:0) 27.03. 15:00 -
Libušín - Jíloviště 2:2 (1:1) 12.03. 14:30 -
Prčice - Libušín 6:1 (2:1) 24.10. 15:30 -
Kladno B - Klobuky zrušen -
Velvary B - Lužec 10:0 (4:0) 03.10. 16:00 -
U.Janovice - Sázava 3:2 (1:0) 25.09. 16:30 -
Sázava - Olbramovice 1:3 (0:0) 11.09. 17:00 -
B.Podolí - SKMK 3:3 (2:2) 04.09. 17:00 -
D. Dušníky - N.Ves 1:0 (0:0) 22.08. 17:00 -
Pěčice - Záryby 3:0 (1:0) 10.10. 16:00