Karrmann Milan ml.
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Neratovice - Admira B 1:0 (0:0) 12.11. 10:15 -
Domažlice B - Hořovice 3:1 (1:1) 22.10. 10:30 -
Oldřichov - Srbice 2:1 (1:0) 18.06. 10:15 -
Proboštov - Ledvice 3:2p. (1:1) 11.06. 17:00 -
Unčín - Bohušovice 0:2 (0:0) 05.06. 17:00 -
Žatec - Vilémov 2:5 (1:1) 28.05. 17:00 -
Osek - Vroutek 3:4 (2:1) 21.05. 13:30 -
Roudnice - Bílina 3:2 (2:1) 14.05. 17:00 -
Domoušice - Oldřichov 3:1 (2:0) 07.05. 17:00 -
Ohníč - Osek 1:3 (1:1) 30.04. 13:30 -
Chuderov - Pokratice 0:2 (0:0) 23.04. 10:45 -
T.Kadaň - Vilémov 0:1 (0:1) 17.04. 10:30 -
Čes. Kamenice - Hostovice 4:1 (2:1) 09.04. 10:30 -
Bohušovice - Dobkovice 1:2 (0:1) 02.04. 13:00 -
T.Kadaň - Souš B 2:1p. (0:0) 27.03. 10:30 -
Žatec - Domoušice 1:4 (1:1) 12.03. 14:30 -
Březno - Strupčice 2:1 (1:0) 06.11. 10:30 -
Lovosice - Modrá 7:0 (2:0) 30.10. 10:15 -
Plesná - Sedlec 4:6 (1:2) 23.10. 12:00 -
Strupčice - Údlice 4:3p. (1:1) 17.10. 16:00 -
Modrá - Jílové 1:4 (1:1) 09.10. 16:00 -
T.Kadaň - Žatec 0:3 (0:2) 25.09. 10:30 -
Dobkovice - Chuderov 2:1 (1:1) 19.09. 17:00 -
Litoměřicko - Jílové 3:1 (3:1) 11.09. 14:00 -
Libouchec - Ervěnice 4:2 (0:1) 05.09. 17:00 -
Ž. Brod - Turnov 0:5 (0:1) 28.08. 17:00 -
Strupčice - Vroutek 3:1 (2:1) 22.08. 17:00 -
Lovosice - Žatec 0:4 (0:2) 14.08. 10:15 -
Klášterec - Střekov 11:0 (4:0) 08.08. 17:00 -
Brná - Vilémov 2:1 (1:0) 03.10. 16:00 -
Spořice - Liběšice 3:0 (2:0) 27.09. 14:30 -
Šluknov - Střekov 3:2 (1:0) 19.09. 16:30 -
H. Jiřetín - Brná 0:1 (0:1) 12.09. 10:30 -
Vilémov - Domoušice 4:1 (0:0) 29.08. 17:00 -
Jílové - H. Jiřetín 1:0p. (0:0) 22.08. 17:00 -
Čes. Kamenice - Dobkovice 2:3 (2:1) 22.08. 13:30 -
Liběšice - Šluknov 0:1 (0:1) 23.11. 13:30 -
Střekov - Ledvice 2:3 (0:2) 16.11. 13:30 -
Brná - Oldřichov 0:2 (0:1) 09.11. 14:00 -
Lovosice - Litoměřicko 1:3 (1:3) 26.10. 14:30 -
Liběšice - Spořice 2:4 (0:3) 19.10. 13:30 -
Libouchec - Roudnice 4:2 (3:1) 12.10. 16:00 -
H. Jiřetín - Perštejn 2:7 (1:4) 05.10. 10:30 -
Neštěmice - Klášterec 4:1 (2:0) 28.09. 10:15 -
Plavy - Studenec 3:3 (0:2) 21.09. 13:30 -
Čes. Kopisty - Pokratice 5:1 (2:1) 15.09. 17:00 -
Perštejn - Most 2:3 (1:0) 07.09. 17:00 -
Litoměřicko - Modlany 3:4p. (2:0) 17.08. 17:00 -
Lom - Tuchořice 1:0 (0:0) 15.06. 10:00 -
T.Kadaň - H. Jiřetín 4:1 (0:0) 08.06. 10:15