14.kolo, Ústecký | Krajský přebor , 2021-2022

--

Lovosice ovládly zápas odpadlíků, už nejsou poslední

25. R. Espinosa (p.) , 43. R. Espinosa , 65. J. Kubaška , 69. M. Walter , 75. J. Gaube , 79. J. Kubaška , 83. J. Zuch
4

Fotbalisté Lovosic se odpoutali z posledního místa krajského přeboru, kam se zřítila Modrá.

Fotbalisté Lovosic už nejsou v krajském přeboru poslední. V souboji odpadlíků zdemolovali 7:0 Modrou a seslali ji na dno tabulky.

Na začátku zápasu měly oba týmy po dvou šancích, první gól ale daly Lovosice. V pokutovém území byl faulován Kubaška a penaltu  proměnil Espinoza. Stejný hráč přidal před koncem poločasu druhý gól po úniku Waltera.

I do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, na 3:0 zvyšoval Kubaška a hosté se sesypali. Snažili se sice vstřelit aspoň čestný gól, jenže nechávali otevřenou obranu a domácí z brejků sázeli gól za gólem. Postupně se ještě prosadili Walter,  Gaube Jakub, znovu  Kubaška a Zuch.

ASK Lovosice
Jan Janda, vedoucí týmu: Jsme moc rádi, že jsme klíčové utkání zvládli, výhra je zasloužená, ale naše situace je pořád složitá. Zbývají nám dva dva zápasy do konce podzimu, pokusíme se urvat co nejvíce bodů, abychom úplně neztratili kontakt se středem tabulky. Pokud se budeme chtít udržet v krajském přeboru, budeme tým muset v zimní přestávce výrazně posílit.

T. Loubal [-] - M. Walter [-] (70. J. Zuch [-] ) , J. Gaube [-] , T. Bělík [-] , R. Podrazil [-] , B. Baborák [-] (77. V. Chládek [-] ) , J. Petrus [-] , R. Espinosa [-] (70. T. Záruba [-] ) , D. Lenrt [-] (81. T. Zimák [-] ) , D. Walter [-] , J. Kubaška [-]

Modrá
M. Matějka [-] - P. Tvrz [-] , L. Štorc [-] , F. Turbák [-] , J. Beneš [-] , J. Rohla [-] , M. Stružinský [-] , J. Poloch [-] (7. L. Stožický [-] ) , L. Vaněk [-] , P. Fiala [-] (66. V. Šotola [-] ) , M. Miranda [-]

ŽK: 18. J. Beneš , 75. P. Tvrz .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Karrmann Milan ml. - KURILJAK Ivan, KLIMPL Miroslav.