Petričák Daniel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ml. Vožice - S.Ústí 1:1 (1:0) 05.05. 17:00 -
Loko ČB - S.Ústí 2:3 (1:1) 20.04. 10:15 -
Strunkovice - Hrdějovice 4:0 (3:0) 07.04. 16:30 -
Lišov - Jistebnice 4:3 (2:1) 28.10. 14:30 -
Slavia ČB - S.Ústí 0:3 (0:1) 14.10. 10:30 -
Chýnov - Kovářov 4:0 (3:0) 24.09. 16:30 -
Borek - D. Dvořiště 5:6 (3:3) 16.09. 10:00 -
Vodňany - K.Újezd 2:1 (2:1) 19.08. 17:00 -
Netolice - Vimperk 1:2 (1:0) 20.05. 17:00 -
Veselí - Loko ČB 1:1 (1:0) 08.05. 10:00 -
Slavia ČB - Met. Tábor 0:2 (0:0) 29.04. 17:00 -
Loko ČB - Kovářov 9:1 (6:0) 22.04. 10:15 -
Hluboká - Junior 3:1 (1:1) 26.03. 15:00 -
Husinec - Chelčice 2:4 (0:1) 29.10. 14:30 -
Bavorov - Vl. Březí 2:2 (1:1) 23.10. 15:30 -
Mirovice - K.Újezd 5:1 (3:0) 08.10. 12:30 -
Třeboň - Týn 1:2 (0:1) 28.09. 10:30 -
Putim - Hradiště B 0:6 (0:4) 24.09. 16:30 -
Kovářov - Ml. Vožice 2:5 (0:2) 10.09. 17:00 -
Vimperk - Lhenice 0:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Met. Tábor - Čt.Dvory 3:1 (2:0) 18.06. 17:00 -
Chýnov - Slavia ČB 4:1 (2:0) 29.05. 17:00 -
Velešín - T.Sviny 0:12 (0:7) 15.05. 17:00 -
Podolí - Milenovice 7:0 (4:0) 23.04. 17:00 -
Vimperk - T.Sviny 0:4 (0:2) 18.04. 16:00 -
Slavia ČB - Veselí 4:2 (2:1) 16.04. 17:00 -
Sušice - Petřín B 0:5 (0:3) 10.04. 16:30 -
Met. Tábor - Dačice 5:3 (2:0) 02.04. 16:30 -
Hrdějovice - Frymburk 2:0 (1:0) 30.10. 14:00 -
T.Sviny B - Větřní 9:2 (5:1) 24.10. 15:00 -
Jistebnice - Větrovy 4:1 (2:0) 09.10. 12:00 -
Lomnice - Neplachov 0:3 (0:1) 18.09. 16:30 -
Sedlice - Junior B 1:0 (1:0) 11.09. 17:00 -
Bělčice - Husinec 1:1 (0:1) 28.08. 17:00 -
Dříteň - Zl. Koruna 3:1 (0:1) 21.08. 17:00 -
Lhenice - Junior B 2:0 (0:0) 15.08. 14:30 -
Mladé - Buk 2:1 (1:1) 11.10. 15:30 -
Bělčice - Cehnice 7:4 (4:2) 10.10. 15:30 -
Sedlice - Hoštice 6:1 (4:1) 26.09. 16:30 -
Sedlec - Vltavan 1:1 (0:0) 20.09. 16:30 -
Čkyně - Dražejov 1:0 (0:0) 19.09. 16:30 -
Vacov - Husinec 6:2 (3:1) 06.09. 17:00 -
Sedlice - Stachy 3:2 (3:1) 29.08. 17:00 -
Bavorovice - Loko ČB 1:0 (1:0) 20.10. 10:00 -
Bavorovice - Větřní 1:1 (1:1) 06.10. 10:00 -
Čížová B - Kostelec 0:7 (0:4) 23.09. 14:00 -
Lažiště - Lhenice 4:0 (4:0) 22.09. 13:00 -
Planá - Lažiště 4:4 (2:2) 15.09. 16:30 -
Krč - Protivín B 0:3 (0:2) 08.09. 17:00 -
Planá n.Luž. - Čt.Dvory 2:6 (2:2) 01.09. 10:30