CHVÁTAL Vladimír
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chrustenice - Zdice B 0:1 (0:0) 14.09. 13:30 -
Tmaň - Chodouň 4:1 (3:1) 27.04. 14:00 -
Chyňava B - Vižina 4:1 (1:0) 21.04. 14:00 -
Chrustenice - Vysoký Újezd 0:4 (0:1) 13.04. 13:30 -
Stašov B - Tlustice B 6:5 (3:2) 07.10. 10:15 -
Nižbor - Mořina 1:4 (1:1) 06.10. 16:00 -
Chyňava B - Zdice B 1:4 (0:2) 30.09. 13:00 -
Běštín - Tlustice B 2:3 (2:1) 23.09. 13:30 -
Zadní Třebaň - Újezd 5:0 (1:0) 22.09. 16:30 -
Chyňava B - Zdejcina 9:6 (5:1) 16.09. 13:30 -
Chodouň - Srbsko 0:5 (0:3) 15.09. 16:30 -
Chrustenice - Zdice B 4:7 (3:3) 25.08. 14:00 -
Zdejcina - Chodouň 3:2 (1:2) 17.06. 17:00 -
Mořina - Nižbor 0:9 (0:4) 16.06. 14:00 -
Tlustice B - Újezd 3:2 (0:0) 10.06. 17:00 -
Tetín B - Chyňava B 2:1 (1:0) 03.06. 17:00 -
Lochovice - Osov 4:1 (1:0) 02.06. 17:00 -
Chyňava B - Liteň 10:0 (5:0) 27.05. 17:00 -
Rpety - Běštín 5:2 (2:2) 20.05. 17:00 -
Zadní Třebaň - Zdice B 0:1 (0:1) 12.05. 17:00 -
Zaječov B - Drozdov B 3:2 (1:0) 06.05. 14:00 -
Vižina - Tmaň 0:4 (0:1) 05.05. 14:00 -
Tmaň - Liteň 6:0 (3:0) 01.05. 14:00 -
Chyňava B - Vysoký Újezd 2:0 (0:0) 29.04. 17:00 -
Osek B - Tlustice B 3:4 (2:1) 22.04. 17:00 -
Lochovice - Běštín 2:1 (1:0) 21.04. 17:00 -
Liteň - Zdice B 0:6 (0:5) 15.04. 16:30 -
Tetín B - Zdejcina 2:3 (1:3) 08.04. 16:30 -
Zadní Třebaň - Chrustenice 4:0 (1:0) 07.04. 16:30 -
Neumětely B - Lochovice 2:0 (0:0) 01.04. 14:00 -
Praskolesy - Neumětely B 7:0 (5:0) 18.11. 13:30 -
Chyňava B - Srbsko 1:1 (0:1) 12.11. 14:00 -
Březová - Zaječov 1:3 (0:1) 04.11. 11:00 -
Neumětely B - Tlustice B 9:0 (6:0) 29.10. 14:00 -
Zdejcina - Srbsko 3:1 (2:1) 15.10. 15:30 -
Újezd B - Liteň 8:0 (5:0) 14.10. 15:30 -
Mořina - Chaloupky 1:0 (0:0) 08.10. 16:00 -
Chrustenice - Zdice B 1:3 (1:2) 07.10. 16:00 -
Vysoký Újezd - Chyňava B 2:2 (1:1) 01.10. 16:00 -
Praskolesy - Drozdov B 5:2 (5:0) 30.09. 16:00 -
Zadní Třebaň - Tmaň 2:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Všeradice - Svatá 3:3 (2:2) 16.09. 17:00 -
Vižina - Srbsko 0:0 (0:0) 16.09. 14:00 -
Zdejcina - Tetín B 1:3 (0:1) 10.09. 17:00 -
Osov - Běštín 0:1 (0:0) 02.09. 14:00 -
Chyňava B - Zadní Třebaň 1:4 (1:4) 27.08. 17:00 -
Liteň - Drozdov B 12:1 (6:1) 18.06. 17:00 -
Chrustenice - Mořina 1:4 (0:2) 17.06. 17:00 -
Osek B - Tetín B 5:2 (5:0) 17.06. 10:15 -
Srbsko - Všeradice 2:3 (1:2) 11.06. 17:00