KROBOT Ladislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mohelnice B - Mohelnice 2:3 (1:3) 20.04. 16:00 -
Podolí - 1.FC Olešnice 2:5 (2:3) 14.04. 16:00 -
Petrov-Sob. - Mohelnice B 0:3 (0:0) 06.04. 15:30 -
Písařov - Loštice B 1:3 (0:2) 23.03. 15:00 -
Úsov - Bratrušov 1:3 (1:1) 04.11. 14:00 -
Písařov - Mohelnice B 5:2 (2:2) 28.10. 14:30 -
Vikýřovice - Loštice B 3:2 (1:0) 14.10. 15:00 -
Mohelnice - Jindřichov 4:0 (2:0) 08.10. 15:00 -
Rapotín B - Jedlí 2:0 (2:0) 07.10. 15:00 -
Jestřebí - Vikýřovice 0:3 (0:1) 24.09. 15:00 -
Petrov-Sob. - Šumperk B 0:3 (0:1) 23.09. 15:30 -
Hanušovice - Rovensko 12:0 (8:0) 16.09. 15:30 -
1.FC Olešnice - Lukavice 4:3p. (1:3) 10.09. 15:00 -
Písařov - Leština 4:2 (3:0) 09.09. 16:00 -
Hanušovice - Malá Morava 4:1 (3:1) 02.09. 16:00 -
Jestřebí - Úsov 4:1 (2:1) 27.08. 15:00 -
Bratrušov - Postřelmov B 0:1 (0:1) 13.08. 17:00 -
Palonín - Dubicko 4:5p. (2:1) 11.06. 17:00 -
Nový Malín - Petrov-Sob. 1:0 (0:0) 10.06. 17:00 -
Petrov-Sob. - Rapotín B 2:0 (0:0) 03.06. 17:00 -
Jestřebí - Zábřeh B 6:1 (2:0) 21.05. 15:00 -
Bratrušov - Mohelnice 1:2 (1:0) 13.05. 17:00 -
Nový Malín - Rapotín B 5:1 (1:0) 06.05. 16:30 -
1.FC Olešnice - Podolí 2:3 (0:1) 23.04. 16:00 -
Moravičany - Lukavice 6:5p. (2:0) 16.04. 13:30 -
Moravičany - 1.FC Olešnice 2:3p. (1:0) 02.04. 13:00 -
Písařov - Postřelmov B 0:3 (0:2) 01.04. 15:30 -
Leština - Loštice B 3:2 (1:1) 25.03. 15:00 -
Mohelnice - Zábřeh B 2:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Loštice C - Lukavice 3:1 (0:0) 23.10. 14:30 -
Hanušovice - Postřelmov B 0:2 (0:2) 22.10. 14:30 -
1.FC Olešnice - Krchleby 8:0 (3:0) 16.10. 14:00 -
Šumperk B - Loštice B 3:2 (2:0) 15.10. 15:00 -
Bratrušov - Šumperk B 3:0 (0:0) 25.09. 15:30 -
Sudkov - Písařov 1:3 (1:3) 24.09. 15:30 -
Lukavice - Moravičany 1:3 (0:2) 11.09. 16:00 -
Nový Malín - Staré Město 6:1 (3:0) 03.09. 16:00 -
Rapotín B - Leština 4:1 (0:1) 24.08. 17:00 -
Moravičany - Mohelnice B 0:8 (0:3) 21.08. 16:30 -
Leština - Zábřeh B 1:0 (0:0) 13.08. 17:00 -
Mohelnice - Staré Město 6:1 (3:0) 18.06. 17:00 -
Podolí - Lukavice 1:0 (0:0) 18.06. 14:00 -
Leština - Jestřebí 8:2 (4:1) 11.06. 17:00 -
Jestřebí - Loštice B 11:1 (2:0) 05.06. 15:00 -
Podolí - Palonín 2:3 (0:1) 22.05. 15:00 -
Šumperk B - Jedlí 4:2 (1:1) 14.05. 15:00 -
Lesnice B - Oskava 1:2p. (1:0) 14.05. 10:00 -
Bratrušov - Petrov-Sob. 4:1 (1:1) 07.05. 16:30 -
Šumperk B - Libina B 4:2 (0:1) 30.04. 14:00 -
Palonín - Loštice C 3:5 (1:3) 24.04. 16:00