ONDRAČKA Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Michálkovice - Svinov 2:1 (1:0) 20.04. 16:00 -
Stará Bělá B - Hrušov 5:2 (1:2) 07.04. 15:30 -
Zašová - Střítež 4:1 (2:0) 15.10. 15:00 -
Vratimov B - Hrušov 5:0 (2:0) 16.10. 10:30 -
Stará Bělá B - Ova. Lhotka 2:1p. (0:1) 18.09. 10:00 -
Šenov - Pustkovec 7:2 (4:1) 27.08. 16:30 -
Dolní Lhota - Velká Polom 4:1 (3:0) 21.05. 16:30 -
Velká Polom - Polanka B 6:0 (4:0) 07.05. 16:30 -
Zašová - Zubří B 1:4 (0:2) 01.05. 16:30 -
Velká Polom - Brušperk B 3:1 (2:0) 14.04. 16:30 -
Koblov - Sl.Rychvald B 5:0 (4:0) 06.11. 14:00 -
Hrabůvka - Ova. Lhotka 2:3 (1:1) 30.10. 15:30 -
Hrušov - Markvartovice 1:2p. (1:0) 23.10. 14:30 -
Kladeruby - Branky 2:1 (1:1) 03.10. 15:00 -
Zubří B - Zašová 2:1 (0:0) 26.09. 15:00 -
Michálkovice - Koblov 9:0 (5:0) 18.09. 15:30 -
Hrušov - Ova. Lhotka 1:2 (0:0) 28.08. 16:30 -
Šenov - Michálkovice 1:2 (0:0) 12.09. 16:00 -
Velká Polom - Ova. Lhotka 8:2 (4:1) 05.09. 16:30 -
H. Bečva - Branky 11:0 (5:0) 27.10. 14:00 -
Slovan B - Velká Polom 3:5 (1:2) 20.10. 14:00 -
Zašová - Hutisko 1:2 (1:1) 06.10. 15:00 -
Hrušov - Václavovice 2:3p. (2:1) 21.09. 16:00 -
Choryně B - Kladeruby 6:1 (1:0) 08.09. 16:00 -
Michálkovice - Slovan B 2:1 (1:1) 31.08. 16:30 -
Dol.Bečva - Val. Bystřice 7:0 (6:0) 26.05. 16:30 -
Sl.Rychvald - Hrušov 1:3 (1:0) 25.05. 17:00 -
Hlubina B - Sl.Rychvald 4:2 (0:1) 19.05. 17:00 -
Svinov - Hošťálkovice 2:0 (0:0) 11.05. 16:30 -
Liptál - Janová 3:1 (2:0) 05.05. 16:30 -
Třebovice - Ova. Lhotka 1:2p. (1:1) 04.05. 16:30 -
Zubří - Ústí 5:2 (3:1) 28.04. 16:00 -
Koblov - Sl.Rychvald 1:2 (1:1) 20.04. 16:00 -
Zašová - N. Hrozenkov 2:0 (0:0) 07.04. 15:30 -
Hrušov - Hošťálkovice 2:3p. (2:0) 10.11. 13:30 -
Dol.Bečva - Jablůnka 5:3 (1:3) 21.10. 15:00 -
Michálkovice - Dolní Lhota 1:0 (0:0) 20.10. 14:00 -
Bynina - Lhota u Vs. 0:7 (0:5) 14.10. 15:00 -
Zubří - Jablůnka 4:0 (1:0) 23.09. 15:30 -
Zašová - Dol.Bečva 1:0 (0:0) 16.09. 16:00 -
Ova. Lhotka - Michálkovice 0:3 (0:2) 08.09. 16:00 -
Sl.Rychvald - Hošťálkovice 6:1 (5:0) 25.08. 17:00 -
Hrušov - Markvartovice 2:3p. (1:2) 18.08. 17:00 -
Kr. Pole - Hrušov 4:0 (0:0) 09.06. 17:00 -
Ova. Lhotka - Markvartovice 1:0 (1:0) 03.06. 17:00 -
Vřesina B - Ova. Lhotka 1:1 (0:0) 19.05. 17:00 -
Hlubina B - Pustkovec 3:3 (1:1) 06.05. 16:30 -
Kr. Pole - Slovan 2:1 (2:1) 14.04. 16:00 -
Hrušov - Koblov 1:2 (1:0) 07.04. 15:30 -
Pustkovec - Svinov 0:5 (0:0) 31.03. 15:30