CHLEBOVSKÝ Bohumír
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hať - Hrabová 2:1 (2:0) 05.05. 16:30 -
Malé Hoštice - Hradec 5:0 (1:0) 27.04. 16:30 -
Chlebičov - Starý Jičín 8:4 (5:1) 13.04. 16:00 -
Krnov B - Malé Hoštice 5:2 (2:2) 31.03. 15:00 -
Píšť - Strahovice 3:2 (2:1) 11.11. 14:00 -
Vítkovice B - Hlubina B 1:3 (1:1) 05.11. 14:00 -
Budišov - Slavkov 2:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Chlebičov - Darkovičky 2:3 (0:2) 14.10. 15:00 -
Šilheřovice - Vítkovice B 2:3 (0:2) 01.10. 15:00 -
H. Žukov - Oldřichovice 1:3 (0:2) 23.09. 15:30 -
Jindřichov - Hradec 3:1 (1:0) 17.09. 10:30 -
Skotnice - Palkovice 3:3 (1:1) 09.09. 16:00 -
Stará Ves - Velké Hoštice 8:0 (5:0) 02.09. 16:00 -
Spálov - Odry 1:2 (1:1) 27.08. 16:30 -
Krnov B - Jindřichov 7:1 (3:1) 20.08. 15:00 -
Kr. Loučky - Lichnov 1:3 (0:1) 12.08. 17:00 -
Bohuslavice - Šilheřovice 4:5 (1:1) 17.06. 16:00 -
Velké Hoštice - MFK Bruntál B 3:6 (1:3) 16.06. 17:00 -
Hať - Záblatí 1:1 (0:1) 04.06. 17:00 -
Štěpánkovice - Hradec 3:2 (1:0) 21.05. 17:00 -
Albrechtice - Kozmice 3:1 (1:0) 14.05. 14:00 -
Kr. Loučky - Slavia Opava 4:1 (1:1) 13.05. 16:30 -
Třebovice - Velká Polom 3:4 (3:2) 06.05. 16:00 -
V. Heraltice - Kr. Loučky 2:2 (0:1) 22.04. 16:00 -
Slavkov - Hlavnice 4:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Spálov - Vlčovice 2:1 (2:0) 30.10. 14:30 -
Darkovice - Šilheřovice 3:7 (1:2) 08.10. 15:00 -
D. Moravice - Chomýž 6:1 (4:0) 01.10. 15:00 -
Hlavnice - Lichnov 0:1 (0:0) 24.09. 15:30 -
Velká Polom - Bohuslavice 5:2 (3:2) 10.09. 16:00 -
Jindřichov - V. Heraltice 3:3 (1:2) 03.09. 16:00 -
Strahovice - Kozmice 1:1 (0:1) 28.08. 16:00 -
Bohuslavice - Svinov 1:3 (0:1) 21.08. 16:00 -
Malé Hoštice - Ludgeřovice 3:5 (0:3) 01.05. 16:30 -
Kr. Pole - Sl.Rychvald 3:1 (2:1) 27.04. 17:30 -
Velké Hoštice - Budišov 2:2 (1:1) 23.04. 16:00 -
Ludgeřovice - Zlatníky 9:0 (5:0) 26.03. 15:00 -
Spálov - Veřovice 6:0 (3:0) 31.10. 14:30 -
Kr. Pole - Strahovice 5:0 (3:0) 23.10. 14:30 -
Albrechtice - MFK Bruntál B 3:2 (2:2) 02.10. 15:00 -
Lískovec - Skotnice 10:1 (5:0) 18.09. 15:30 -
MFK Bruntál B - Hlavnice 1:2 (1:2) 12.09. 16:00 -
Dobratice - Stonava 2:1 (2:0) 04.09. 16:00 -
Štěpánkovice - Vřesina 3:4 (2:3) 29.08. 16:30 -
Krnov B - V. Heraltice 2:4 (2:1) 22.08. 15:00 -
Mokré Lazce - Bolatice 2:3 (2:1) 15.08. 10:00 -
Bolatice - Stará Bělá 2:2 (0:1) 11.10. 15:00 -
Spálov - Tísek 1:1 (0:0) 27.09. 16:00 -
Vítkov - Slavia Opava 3:3 (2:0) 12.09. 16:00 -
Sedliště - Řepiště 0:1 (0:1) 29.08. 17:00