NĚMEC Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dobromilice - Vyšovice 2:0 (1:0) 09.06. 17:00 -
Tištín - Vrahovice 4:1 (0:0) 26.05. 17:00 -
Vyšovice - Určice B 1:5 (0:2) 19.05. 17:00 -
Čechovice B - Vicov 2:3 (1:2) 12.05. 16:30 -
Kladky - Brodek B 7:1 (3:0) 05.05. 16:30 -
Vrchoslavice - Sokol Držovice 6:2 (3:2) 21.04. 16:00 -
Dobromilice - Brodek u PV 4:1 (1:1) 14.04. 15:30 -
Vyšovice - Skalka 2011 4:2 (2:2) 07.04. 15:30 -
Určice B - Tištín 1:3 (0:2) 31.03. 15:00 -
Nezamyslice - Tištín 2:0 (2:0) 03.11. 14:00 -
Kostelec B - Zdětín 3:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Vrchoslavice - Určice B 2:3 (1:0) 21.10. 14:30 -
Tištín - Vrchoslavice 2:4 (1:1) 14.10. 15:00 -
Sokol Držovice - Dobromilice 2:1 (0:0) 06.10. 15:00 -
Určice B - Vyšovice 4:3p. (2:1) 30.09. 15:30 -
Vrchoslavice - Čechovice B 3:1 (1:1) 27.09. 17:00 -
H. Štěpánov - Brodek u PV 5:1 (3:1) 23.09. 15:30 -
Tištín - Skalka 2011 2:0 (2:0) 16.09. 15:30 -
Křenov - Borová/Telecí 2:0 (0:0) 15.09. 16:30 -
Brodek - Čechovice B 5:3 (3:2) 09.09. 16:00 -
Brodek u PV - Sokol Držovice 1:8 (1:4) 02.09. 16:00 -
Dobromilice - Tištín 4:3 (3:2) 26.08. 16:30 -
Vyšovice - Brodek 5:1 (1:0) 19.08. 16:30 -
Kostelec B - Sokol Držovice 1:5 (1:3) 02.06. 17:00 -
Brodek u PV - Vrahovice 1:4 (1:2) 27.05. 17:00 -
Vyšovice - Určice B 3:2p. (1:1) 20.05. 17:00 -
Dobromilice - Ptení 1:2 (1:1) 01.05. 16:30 -
Mostkovice B - Čechy 6:1 (3:0) 28.04. 16:00 -
Loučka - Hradec 1:0 (0:0) 14.04. 16:30 -
Brodek u PV - Tištín 3:2 (2:0) 08.04. 15:30 -
Dobromilice - Vrahovice 4:2 (1:2) 31.03. 15:30 -
Tištín - Nezamyslice 5:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Hvozd - Určice B 3:2 (2:2) 21.10. 14:30 -
Hvozd - Ptení 3:2 (1:2) 08.10. 10:15 -
Zdětín - Sokol Držovice 0:5 (0:2) 24.09. 15:30 -
Biskupice - Pavlovice u Koj. 5:3 (4:1) 10.09. 16:00 -
Kostelec B - Čechy 6:3 (3:1) 10.09. 13:00 -
Určice B - Vrahovice 0:2 (0:2) 27.08. 16:30 -
Ptení - Olšany 4:0 (3:0) 10.06. 16:30 -
Brodek u PV - Vyšovice 3:5 (2:3) 28.05. 16:30 -
Hradec - Jevíčko 2:4 (0:0) 27.05. 17:00 -
Určice B - Ptení 7:1 (5:0) 21.05. 16:30 -
Němčice B - Otaslavice B 0:2 (0:0) 14.05. 16:30 -
Olšany - Vicov 2:0 (2:0) 06.05. 16:30 -
Nezamyslice B - Tištín 2:1p. (0:0) 30.04. 10:00 -
Čechovice B - Vyšovice 2:3p. (1:2) 29.04. 16:30 -
Brodek u PV - H. Štěpánov 1:6 (1:1) 23.04. 16:00 -
Určice B - Olšany 1:2 (0:1) 15.04. 15:30 -
Linhartice - Bystré 2:3 (1:1) 09.04. 16:00 -
Ptení - Vicov 1:2p. (1:1) 02.04. 15:30