DOKOUPIL Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hvozdná - Tečovice 1:2 (0:2) 24.03. 15:00 -
Vlachovice - Prlov 2:5 (0:5) 28.10. 14:00 -
Prlov - Ratiboř 0:3 (0:0) 22.10. 14:30 -
Tlumačov - Louky 2:0 (2:0) 15.10. 15:00 -
Kelč - Bylnice 3:1 (1:0) 07.10. 13:30 -
Ratiboř - Ludkovice 2:3 (2:2) 30.09. 15:00 -
Prakšice - Topolná 0:1 (0:1) 24.09. 15:30 -
Hvozdná - Dolní Lhota 3:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Jablůnka - Ratiboř 2:2 (0:0) 09.09. 16:00 -
Tečovice - Březnice 2:3 (1:1) 03.09. 16:00 -
Choryně - Ratiboř 2:3 (1:1) 26.08. 16:30 -
Hvozdná - Kostelec 3:1 (2:1) 19.08. 17:30 -
Fryšták - Holešov B 3:0 (0:0) 16.08. 17:00 -
Brumov B - Ratiboř 3:1 (2:1) 13.08. 10:00 -
Tečovice - Jaroslavice 4:1 (2:1) 17.06. 17:00 -
Velký Ořechov - Vlčnov 0:0 (0:0) 11.06. 17:00 -
Slušovice B - Tečovice 2:3 (0:2) 11.06. 10:15 -
Vlachovice - Brumov B 5:0 (1:0) 10.06. 17:00 -
Tlumačov - Chropyně 0:0 (0:0) 04.06. 17:00 -
Ratiboř - Choryně 3:0 (2:0) 02.06. 17:30 -
Vlachovice - Ratiboř 3:0 (1:0) 27.05. 14:00 -
Vigantice - Podlesí 2:1 (1:1) 21.05. 17:00 -
Brumov B - Dolní Lhota 0:2 (0:2) 21.05. 10:00 -
Veselá - Tlumačov 1:4 (1:2) 13.05. 16:30 -
Topolná - Zlechov 0:1 (0:0) 07.05. 16:30 -
Vlčnov - Topolná 0:0 (0:0) 30.04. 16:00 -
Tlumačov - Tečovice 2:3 (0:1) 23.04. 16:00 -
Březnice - Louky 1:0 (0:0) 16.04. 16:00 -
Lidečko - Prlov 3:0 (1:0) 09.04. 15:30 -
Vlčnov - Zdounky 1:2 (1:0) 02.04. 15:30 -
Vlachovice - Dol.Bečva 2:2 (0:2) 01.04. 15:30 -
Fryšták - Kroměříž B 0:4 (0:1) 25.03. 15:00 -
Ratiboř - Dol.Bečva 2:4 (1:1) 06.11. 14:00 -
Prlov - H. Bečva 2:2 (1:1) 28.10. 14:30 -
Chropyně - Tlumačov 5:3 (2:1) 22.10. 14:30 -
Příluky - Dol.Bečva 1:4 (0:2) 16.10. 14:30 -
Bratřejov - Petrůvka 1:3 (0:2) 09.10. 15:00 -
Slušovice B - Březnice 2:1 (1:0) 09.10. 10:15 -
Jablůnka - Ratiboř 1:1 (0:0) 24.09. 15:30 -
Malenovice - Ořechov 2:5 (1:4) 18.09. 15:30 -
Jaroslavice - Fryšták 1:2 (0:2) 10.09. 16:00 -
O.N.Ves - Vlčnov 3:0 (1:0) 04.09. 16:00 -
Brumov B - Choryně 1:1 (1:1) 04.09. 10:00 -
Příluky - Hovězí 5:0 (5:0) 28.08. 16:30 -
Dol.Bečva - Vlachovice 6:0 (3:0) 21.08. 16:30 -
Jablůnka - Choryně 3:2 (2:0) 06.08. 17:00 -
Prostř.Bečva - Příluky 4:0 (2:0) 15.05. 16:30 -
Krhová - Dol.Bečva 2:1 (1:1) 14.05. 10:00 -
Vlčnov - Uh. Ostroh 1:1 (0:1) 08.05. 16:30 -
Louky - Holešov B 1:1 (0:0) 07.05. 16:30