ALBERT Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Semice - J. Hradec 2:2 (0:1) 20.05. 13:30 -
Osek - Prachatice 2:1 (0:0) 01.05. 17:00 -
J. Hradec - Hluboká 7:1 (6:0) 30.04. 16:00 -
Třeboň - T.Sviny 0:1 (0:1) 09.04. 10:30 -
Táborsko B - Semice 7:2 (1:2) 25.03. 10:15 -
Olešník - Jankov 5:0 (2:0) 12.03. 14:30 -
Protivín - Osek 1:3 (0:1) 05.11. 14:00 -
Třeboň - Rudolfov 4:0 (1:0) 30.10. 10:30 -
Milevsko - Třeboň 1:1 (1:1) 23.10. 15:30 -
Olešník - Prachatice 6:0 (3:0) 22.10. 15:30 -
Junior - Semice 2:2 (0:1) 08.10. 12:30 -
Prachatice - T.Sviny 1:5 (0:3) 01.10. 16:00 -
Junior - Osek 1:1 (0:0) 24.09. 16:30 -
Milevsko - Olešník 3:1 (1:1) 11.09. 17:00 -
T.Sviny - Třeboň 2:0 (0:0) 10.09. 17:00 -
Protivín - Junior 5:0 (0:0) 03.09. 15:00 -
Olešník - Protivín 5:0 (3:0) 27.08. 17:00 -
Milevsko - T.Sviny 1:0 (1:0) 21.08. 17:00 -
Semice - Milevsko 2:1 (2:1) 13.08. 13:30 -
Osek - Třeboň 3:2 (2:0) 04.06. 17:00 -
Č. Krumlov - Táborsko B 0:0 (0:0) 21.05. 17:00 -
Protivín - Rudolfov 5:1 (2:0) 07.05. 15:00 -
Třeboň - Junior 0:1 (0:0) 17.04. 10:30 -
Čimelice - Dražice 0:2 (0:1) 26.03. 15:00 -
S.Ústí - Dražice zrušen -
Milevsko - Osek 0:5 (0:1) 03.10. 16:00 -
Junior - Táborsko B 2:0 (1:0) 26.09. 10:15 -
Jankov - Milevsko 1:2 (0:1) 05.09. 17:00 -
Olešník - S.Ústí zrušen -
Čimelice - Protivín 1:2 (0:0) 07.08. 17:00 -
Třeboň - Čimelice 5:3 (4:1) 04.10. 10:30 -
Blatná - Rudolfov 2:1 (0:1) 12.09. 17:00 -
Lažiště - Dražice 3:3 (2:1) 09.09. 17:30 -
Táborsko B - Rudolfov 1:2 (1:1) 29.08. 10:15 -
Lažiště - Č. Krumlov 0:0 (0:0) 03.11. 14:00 -
Rudolfov - Lom 1:3 (0:0) 05.10. 16:00 -
Olešník - S.Ústí 3:1 (1:0) 31.08. 17:00 -
Osek - Třeboň 0:4 (0:3) 01.06. 13:30 -
Želeč - Rudolfov 2:3 (2:1) 08.05. 17:00 -
Milevsko - Čimelice 1:1 (0:0) 28.04. 17:00 -
Želeč - Č. Krumlov 2:2 (1:1) 30.03. 15:00 -
Osek - Č. Krumlov 3:3 (1:0) 20.10. 15:30 -
Blatná - Protivín 3:2 (1:2) 15.09. 16:30 -
Třeboň - Hluboká 1:2 (1:1) 24.08. 18:00 -
Loko ČB - Bavorovice 2:2 (2:1) 16.06. 10:00 -
Nemanice - Bernartice 4:1 (3:1) 09.06. 17:00 -
Veselí - D.Voda 7:1 (4:1) 02.06. 16:00 -
Nemanice - Lom 0:15 (0:6) 26.05. 17:00 -
Met. Tábor - Bernartice 3:2 (2:1) 12.05. 17:00 -
Lom - Chýnov 2:1 (1:0) 22.04. 17:00