KŮRKA Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rozsochatec - Třešť 4:1 (2:0) 28.04. 16:30 -
Bedřichov - Luka 0:0 (0:0) 13.04. 16:00 -
Rudíkov - St. Říše B 9:1 (3:1) 06.04. 15:30 -
Přibyslav - Tis 0:2 (0:1) 31.03. 15:30 -
Telč - Bedřichov B 6:1 (1:0) 24.03. 15:00 -
Ant. Důl - Maraton B 1:0 (0:0) 04.11. 10:00 -
Želetava - HFK Třebíč B 4:4 (0:0) 22.10. 14:30 -
Mírovka - Lípa 0:0 (0:0) 14.10. 15:00 -
Třešť - Mírovka 1:1 (0:0) 07.10. 15:00 -
Kouty - Budišov-Nárameč 0:1 (0:1) 01.10. 15:00 -
Bohdalov - Beranov 1:6 (1:3) 17.09. 15:30 -
Kostelec - Rozsochatec 4:3 (3:1) 09.09. 10:30 -
Habry - Dobronín 2:0 (0:0) 27.08. 16:30 -
Náměšť - Dukovany 7:1 (3:0) 19.08. 16:30 -
Budišov-Nárameč - Měřín 1:1 (0:1) 13.08. 15:30 -
Novosedly - Chlum 5:1 (3:1) 17.06. 17:00 -
Šebkovice - Herálec 5:0 (3:0) 04.06. 16:30 -
Budišov-Nárameč - Beranov 4:3 (2:1) 21.05. 16:30 -
Bedřichov - FŠ Třebíč 2:4 (1:0) 17.05. 18:00 -
Třešť - Mírovka 2:1 (2:1) 14.05. 16:30 -
Jemnicko - Nedvědice 3:0 (1:0) 13.05. 16:30 -
Kouty - Želetava 4:0 (1:0) 07.05. 16:30 -
N. Rychnov - Rozsochatec 1:2 (1:1) 29.04. 16:00 -
Štoky - Kostelec 6:1 (3:1) 22.04. 16:00 -
Budišov-Nárameč - Nedvědice 1:0 (1:0) 02.04. 15:30 -
Jemnicko - Šebkovice 2:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
Šebkovice - FŠ Třebíč 2:2 (1:2) 06.11. 14:00 -
Želetava - Budišov-Nárameč 6:3 (2:1) 22.10. 14:30 -
Vel. Bíteš B - Jemnicko 1:0 (1:0) 16.10. 15:00 -
Kouty - FŠ Třebíč 0:4 (0:1) 02.10. 15:00 -
Košetice - Lípa 4:0 (1:0) 24.09. 15:30 -
Mírovka - Telč 6:2 (3:2) 17.09. 15:30 -
Herálec - Nedvědice 3:2 (1:1) 11.09. 16:00 -
Leština - Ždírec B 1:4 (1:2) 04.09. 16:00 -
Košetice - Rozsochatec 7:0 (3:0) 28.08. 16:30 -
Budišov-Nárameč - Měřín 1:1 (0:0) 14.08. 15:00 -
Světlá - N. Rychnov 1:0 (0:0) 07.08. 16:30 -
Strmilov - Popelín 3:2 (1:0) 18.06. 17:00 -
Budišov-Nárameč - Šebkovice 1:6 (0:5) 11.06. 16:30 -
Světlá - Třešť 4:0 (3:0) 05.06. 16:30 -
Kamenice - Mírovka 3:2 (1:2) 28.05. 16:30 -
Budišov-Nárameč - Žďár B 2:7 (0:3) 15.05. 16:30 -
Jaroměřice - Polná B 1:4 (1:1) 07.05. 16:30 -
Habry - Chotěboř B 1:3 (1:2) 01.05. 16:30 -
Kouty - Kostelec 3:1 (2:0) 24.04. 16:00 -
Jemnicko - Herálec 3:2 (2:2) 16.04. 16:00 -
Šebkovice - Měřín 1:1 (1:0) 14.04. 17:00 -
Pacov - Batelov 3:0 (3:0) 10.04. 15:30 -
AFC B - Dobronín 3:1 (3:1) 26.03. 15:00 -
Dukovany - Kouty 3:2 (2:1) 07.11. 14:00