20.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2022-2023

Rozsochatec si připisuje důležité 3 body

20. D. Brtnický - 28. M. Venc (p.) , 81. J. Horák
8

Domácí vedli

Záchranářký souboj se odehrál v Novém Rychnově, hosté chtěli odstrartovat zápas aktivně a to se jim povedlo, nicméně ze sporné ofsidové situace se ve 20 minutě trefil Brnický 1:0. Ve 28 minutě došlo k faulu ve vápně a hosté kopali penaltu. K puníku se postavil Martin Venc, který se nemílil 1:1. Hosté měli do konce poločasu několik pěkných šancí, ty ale nedokázali proměnit v branku.

Rozsochatec výborným střídáním rozhodl

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, ale do 100 % šance se ovšem nedostali. V 71 minutě vstoupil do hry Horák a na hře hostů to bylo znát. Horák strhl svojí aktivitou celé mužstvo a sám v 81 minutě strhl vedení na stranu hostů 1:2. Posledních 10 minut zápasu už si Rozsochatec pohlídal, dkonce mohl ješte vedení navýšit, ale domácí golman byl proti a v 90 minutě zmařil zjevnou brankkouvou příležitost hraním rukou mimo pokutové území a obdržel červenou kartu.

TJ Sokol Rozsochatec
David Pelikán (kapitán): Chválím celý tým za bojovnost, všichni do toho dali dnes maximum.