ČERNOVSKÝ Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Žalkovice - Kvasice B 3:4 (2:2) 28.04. 16:00 -
Kostelec - Prusinovice 5:2 (4:1) 21.04. 16:00 -
Záříčí - Roštín 0:1 (0:0) 14.04. 15:30 -
Rataje - Míškovice 2:0 (1:0) 07.04. 15:30 -
Mrlínek - Hlinsko 5:1 (3:1) 31.03. 15:00 -
Bařice - Ludslavice 0:5 (0:3) 24.03. 14:30 -
Komárno - Loukov 7:0 (5:0) 29.10. 14:00 -
Roštění - Martinice zrušen -
Lubná - Kvasice B 5:1 (1:1) 15.10. 17:30 -
Kostelec - Hlinsko 6:1 (3:0) 08.10. 15:00 -
Žalkovice - Pravčice 0:1 (0:1) 01.10. 15:00 -
Střílky - Rataje 0:0 (0:0) 28.09. 15:30 -
Žeranovice - Morkovice B 5:3 (5:1) 24.09. 15:30 -
Hlinsko - Martinice zrušen -
Břest - Pravčice 1:3 (1:0) 10.09. 16:00 -
Bezměrov - Ludslavice 0:2 (0:0) 03.09. 16:00 -
Roštín - Záříčí 0:1 (0:0) 27.08. 16:30 -
Morkovice B - Zborovice B zrušen -
Míškovice - Rataje 0:3 (0:0) 20.08. 16:30 -
Kvasice B - Břest 2:2 (1:1) 20.08. 13:30 -
Žeranovice - Pravčice 3:1 (0:1) 13.08. 17:00 -
Počenice - Rymice 2:5 (2:2) 06.08. 14:00 -
Slavkov - Břest 1:0 (1:0) 11.06. 17:00 -
Martinice - Tučapy 1:7 (0:3) 11.06. 14:00 -
Střílky - Zahnašovice 1:0 (0:0) 04.06. 17:00 -
Komárno - Kostelec 7:0 (2:0) 28.05. 17:00 -
Záříčí - Zahnašovice 6:0 (4:0) 21.05. 17:00 -
Zlobice - Bařice 1:2 (1:0) 14.05. 16:30 -
Chvalčov - Mrlínek 2:1 (1:1) 07.05. 16:30 -
Žeranovice - Hulín 5:4 (2:2) 30.04. 16:00 -
Ludslavice - Bezměrov 1:3 (1:2) 23.04. 16:00 -
Slavkov - Žalkovice 2:0 (0:0) 16.04. 16:00 -
Břest - Kvasice B 0:3 (0:2) 09.04. 15:30 -
Kostelec - Chvalčov 3:3 (3:1) 02.04. 15:30 -
Mrlínek - Bystřice B 1:5 (0:2) 26.03. 15:00 -
Kvasice B - Žalkovice 4:2 (2:2) 30.10. 14:30 -
Martinice - Kostelec 7:3 (2:3) 23.10. 14:30 -
Prusinovice - Rajnochovice 2:1 (0:1) 16.10. 14:30 -
Záříčí - Troubky - Zdislavice 2:0 (1:0) 15.10. 14:30 -
Lubná - Břest 2:1 (1:0) 09.10. 15:00 -
Roštění - Bystřice B 0:7 (0:5) 02.10. 15:00 -
Rajnochovice - Rusava 1:5 (0:0) 01.10. 15:00 -
Ludslavice - Zahnašovice 2:0 (2:0) 25.09. 15:30 -
Loukov - Rajnochovice 3:0 (1:0) 24.09. 15:30 -
Mrlínek - Loukov 1:2 (0:0) 11.09. 16:00 -
Slavkov - Záhlinice 3:11 (1:7) 10.09. 16:00 -
Prusinovice - Tučapy 4:0 (1:0) 04.09. 16:00 -
Bařice - Střílky 0:14 (0:6) 28.08. 16:30 -
Martinice - Rusava 3:2 (2:2) 21.08. 16:30 -
Počenice - Skaštice B 1:4 (0:3) 14.08. 17:00