KOPÁČEK Ladislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Staré Sedliště - Lesná 2:0 (1:0) 12.11. 14:00 -
Částkov - Bezdružice 3:2 (3:2) 12.11. 11:00 -
Damnov - Lom 2:3 (1:1) 29.10. 12:00 -
Bernartice - Erpužice 1:1 (1:1) 15.10. 15:30 -
Studánka - Staré Sedliště 0:1 (0:0) 01.10. 16:00 -
Stráž - Stříbro B 0:3 (0:0) 28.09. 16:30 -
Tisová - Kšice 10:2 (4:2) 25.09. 14:00 -
Lom - Lesná 5:1 (2:0) 18.09. 14:00 -
Z. Chodov - Třemešné B 7:1 (2:1) 11.09. 14:30 -
Černošín - Kon. Lázně 4:2 (2:0) 10.09. 17:00 -
Tachov B - Stráž 4:2 (3:1) 04.09. 17:00 -
Dl. Újezd B - Ch. Újezd B 9:1 (4:1) 04.09. 14:30 -
Tisová - Částkov 2:4 (2:2) 28.08. 14:30 -
Erpužice - Dl. Újezd B 1:7 (0:2) 11.06. 17:00 -
Z. Chodov - Brod 1:5 (1:3) 24.04. 15:00 -
Halže - Z. Chodov 6:1 (3:1) 11.10. 15:00 -
Kostelec - Kon. Lázně 2:3 (2:1) 04.10. 15:00 -
Žihle - Svéradice 3:1 (3:0) 17.11. 13:30 -
Staňkov - Horažďovice 5:3 (3:1) 28.10. 14:30 -
Rokycany B - Sušice 2:0 (0:0) 14.10. 15:30 -
Žihle - Horažďovice 1:2p. (1:1) 06.10. 16:00 -
Ch. Újezd B - Zhoř 8:2 (4:0) 30.09. 15:00 -
Černice - Svéradice 4:0 (1:0) 15.09. 16:30 -
Bernartice - Bezdružice B 3:4 (1:1) 26.08. 15:00 -
Lhota B - Vrhaveč 1:5 (1:2) 20.06. 18:00 -
Klatovy B - Lhota B 3:0 (1:0) 10.06. 17:00 -
Touškov - Zbiroh 1:2p. (1:0) 26.05. 18:00 -
Ch. Újezd - Kostelec 6:2 (2:1) 20.05. 10:30 -
Klatovy B - Chotěšov 3:1 (2:0) 13.05. 17:00 -
Třemešné - Chod. Planá B 3:2p. (1:2) 06.05. 17:00 -
Z. Chodov - Studánka B 9:3 (2:2) 04.11. 14:00 -
Kostelec - Bezdružice 4:2 (3:2) 29.10. 14:30 -
Zhoř - Hošťka 0:17 (0:8) 22.10. 14:00 -
Kšice - Černošín 2:1p. (0:1) 07.10. 16:00 -
Hošťka - Částkov B 9:1 (4:1) 01.10. 15:00 -
Bernartice - Hošťka 3:7 (3:4) 10.09. 15:00 -
Kon. Lázně - Trpísty 6:2 (4:1) 09.09. 15:00 -
Stříbro B - Halže 2:5 (1:3) 17.06. 15:00 -
Vranov - Holostřevy 1:2p. (0:0) 11.06. 14:00 -
Dl. Újezd B - Kladruby 2:0 (0:0) 04.06. 15:00 -
Trpísty - Třemešné 6:0 (4:0) 28.05. 15:00 -
Halže B - Dl. Újezd B 7:4 (4:3) 27.05. 17:00 -
Stříbro B - Kostelec 3:1 (3:0) 14.05. 15:00 -
Kon. Lázně - Černošín 4:1 (2:1) 13.05. 15:00 -
Černošín - Bezdružice 2:1p. (1:1) 06.05. 17:00 -
Částkov B - Ch. Újezd B 6:5 (4:2) 30.04. 14:00 -
Zhoř - Bernartice 3:2 (1:2) 23.04. 14:00 -
Třemešné - Z. Chodov 2:1 (1:1) 22.04. 17:00 -
Kon. Lázně B - Trpísty 3:1 (2:0) 16.04. 15:00 -
Chod. Planá B - Ch. Újezd B 3:1 (2:1) 09.04. 14:00