VOLENEC Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kunice - Miřetice 3:1 (1:1) 06.04. 10:15 -
Tlustice - Petrovice 5:0 (3:0) 23.03. 10:15 -
Tupadly - B.Podolí 4:0 (3:0) 19.11. 13:30 -
Benátky B - Lužec 2:6 (1:3) 29.10. 14:30 -
Loděnice - Hořovice B 6:0 (2:0) 23.09. 10:15 -
Záryby - Hovorčovice 2:1 (1:0) 16.09. 16:30 -
Nymburk - Horky 2:4 (1:3) 27.08. 17:00 -
Vestec - Spartak 4:3 (3:3) 12.08. 10:15 -
Vlašim B - Nymburk 1:2 (0:1) 17.06. 17:00 -
SKMK - Semice 1:0 (1:0) 21.05. 17:00 -
Zeleneč - Jíkev 3:2 (2:1) 14.05. 17:00 -
B.Podolí B - Chotusice B 0:1 (0:0) 07.05. 17:00 -
Bakov - Hovorčovice 4:1 (1:0) 29.04. 17:00 -
Nelahozeves - Jíloviště 0:1 (0:1) 08.04. 16:30 -
Velim B - Vykáň 6:0 (3:0) 06.11. 10:15 -
Pátek - Ostrá 2:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Lysá - Vlašim B 1:7 (1:4) 23.10. 15:30 -
Plaňany - SKMK 2:1 (0:0) 09.10. 16:00 -
H. Bučice - Suchdol 2:3 (0:1) 02.10. 16:00 -
Semice - Pečky 1:3 (1:1) 25.09. 16:30 -
Vyžlovka - Sedlčany B 4:1 (2:0) 17.09. 10:15 -
Záboří - U.Janovice B 0:2 (0:0) 11.09. 17:00 -
Slavia - Jílové 2:2 (2:0) 10.09. 17:00 -
Kačina - Horky 2:1 (1:1) 04.09. 17:00 -
Milovice - Vykáň 1:4 (1:2) 27.08. 17:00 -
Loděnice - Jince 3:1 (0:0) 20.08. 17:00 -
Malešov B - Paběnice B 3:3 (1:1) 18.06. 14:00 -
Býchory - Žiželice 6:0 (3:0) 17.06. 17:30 -
SKMK - Sadská 2:0 (0:0) 29.05. 17:00 -
Sedlec - Zbraslavice 4:1 (2:0) 21.05. 10:15 -
Kondrac - Říčany 4:2 (2:1) 15.05. 17:00 -
Tupadly - Kácov 3:1 (2:1) 08.05. 17:00 -
Kutná Hora B - Malín 2:1 (0:1) 17.04. 10:15 -
Sadská - Žiželice 0:0 (0:0) 02.04. 16:30 -
Kondrac - Teplýšovice 0:2 (0:2) 27.03. 15:00 -
Malín - Kácov 4:2 (2:1) 06.11. 14:00 -
Kluky - Miskovice 1:0 (0:0) 30.10. 14:00 -
Sedlec B - Rataje 3:0 (1:0) 24.10. 15:30 -
H. Bučice - U.Janovice B 1:2 (1:1) 23.10. 15:30 -
Nepoměřice - Zruč B zrušen -
Církvice - Kaňk 2:1 (1:0) 09.10. 16:00 -
St. Ransko - Okrouhlice 5:1 (3:0) 02.10. 15:00 -
Horky - Hostovlice 5:0 (2:0) 25.09. 16:30 -
Chotusice - Nové Dvory 3:1 (1:1) 18.09. 16:30 -
Křesetice - Paběnice 1:1 (1:0) 12.09. 15:00 -
Tupadly - Zruč 2:0 (0:0) 05.09. 17:00 -
Ždírec C - Vepřová 3:2 (2:2) 04.09. 16:00 -
Záboří - Zbýšov 2:1 (1:0) 29.08. 17:00 -
Sázava B - Janovice 1:4 (1:1) 22.08. 17:00 -
Ostředek - Zdislavice 3:4 (1:3) 21.08. 17:00