ŠEBESTA Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Louky B - Žlutava 2:0 (1:0) 19.06. 14:00 -
Újezd - Luhačovice B 3:3 (1:1) 11.06. 13:30 -
Spytihněv - SK Zlín 1:2 (1:2) 05.06. 17:00 -
Tečovice B - Napajedla B 3:4 (1:1) 29.05. 17:00 -
Slušovice B - Újezd 5:0 (3:0) 29.05. 10:15 -
Doubravy - Kašava 3:4 (1:0) 15.05. 16:30 -
Hvozdná - Slopné 3:2 (0:1) 14.05. 16:30 -
Biskupice - Bohuslavice 4:0 (0:0) 08.05. 16:30 -
Vysoké Pole - Luhačovice B 2:1 (1:0) 24.04. 16:00 -
Nedašov B - Hřivínův Újezd 1:1 (0:0) 23.04. 16:00 -
Žlutava - Halenkovice 1:1 (0:1) 17.04. 16:00 -
Mysločovice - Újezd 0:8 (0:2) 10.04. 15:30 -
Nedašova Lh. - Rokytnice 3:1 (0:1) 03.04. 15:30 -
Komárov - Lužkovice B 0:0 (0:0) 27.03. 15:00 -
Štípa - Slušovice B 1:2 (1:0) 26.03. 15:00 -
Slovácko B - Zlechov 1:0p. (0:0) 04.11. 14:30 -
Lužkovice - Malenovice 2:1 (2:0) 27.10. 13:30 -
Hutisko - Slavičín B 2:0 (2:0) 13.10. 15:00 -
Nedakonice - Havřice 5:4 (4:4) 30.09. 15:30 -
Poličná - Semetín 1:2 (0:2) 22.09. 15:30 -
Březnice - Uh. Ostroh 2:1 (1:0) 09.09. 16:00 -
Slovácko B - Šumice 0:1 (0:1) 02.09. 16:30 -
Štítná B - Biskupice 2:1p. (0:0) 26.08. 16:30 -
Staré Město - Tlumačov 1:2p. (0:0) 25.08. 16:30 -
Fryšták - Admira 2:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Halenkov - Hutisko 6:1 (3:0) 18.08. 17:00 -
Zlechov - Nedakonice 4:3p. (3:1) 12.08. 10:00 -
Kostelec - Nedašova Lh. 11:1 (3:0) 16.06. 17:00 -
Rokytnice - Mysločovice 4:3 (2:0) 10.06. 15:30 -
Březůvky - Slopné 3:2 (0:1) 10.06. 10:15 -
Loučka - Drnovice 0:7 (0:3) 03.06. 17:00 -
Jestřabí - Petrůvka 5:4p. (2:2) 27.05. 10:00 -
Dolní Lhota - Kostelec 0:1 (0:0) 26.05. 17:00 -
Vysoké Pole - Biskupice 2:1 (1:0) 20.05. 16:30 -
Napajedla B - Halenkovice 3:4 (1:4) 20.05. 10:15 -
Dolní Lhota - Návojná 3:4p. (2:0) 13.05. 13:30 -
Rudimov - Šanov 3:4p. (2:1) 29.04. 16:30 -
Nedašova Lh. - Újezd 3:0 (3:0) 22.04. 16:00 -
Louky B - Kudlov 4:0 (2:0) 21.04. 16:00 -
Hřivínův Újezd - Zádveřice 1:2 (0:2) 20.04. 17:00 -
Spytihněv - Doubravy 2:1 (1:1) 15.04. 16:00 -
Rokytnice - Mladcová B 0:2 (0:2) 08.04. 15:30 -
Slopné - Štítná B 8:1 (4:0) 01.04. 15:30 -
Napajedla B - Jasenná 2:1 (2:0) 01.04. 10:15 -
Luhačovice B - Mysločovice 6:2 (2:1) 24.03. 13:30 -
Trnava - Komárov 3:4 (2:1) 11.11. 13:30 -
Mysločovice B - Komárov 1:2 (0:1) 05.11. 14:00 -
Lukov - Pohořelice 2:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Biskupice - Bohuslavice 8:2 (3:2) 22.10. 14:30 -
Mysločovice B - Fryšták B 0:9 (0:3) 17.10. 19:00