VOTAVA Matěj
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Strání - Holešov 2:1 (1:0) 28.04. 16:00 -
Břeclav - Maraton 1:1 (0:0) 13.04. 10:15 -
1. HFK - Kostelec 0:1 (0:1) 24.03. 15:00 -
Řepiště - Val. Meziříčí 2:2 (0:1) 09.03. 14:30 -
Havířov - Břidličná 3:1 (1:1) 12.11. 10:15 -
Opava B - Vratimov 6:0 (4:0) 20.10. 15:00 -
Hlubina - Jeseník 4:1 (2:0) 23.09. 15:30 -
1. HFK - Baťov 1:0 (1:0) 10.09. 16:00 -
Šumperk - Řepiště 4:0 (1:0) 20.08. 16:30 -
Litovel - Kostelec 1:1 (1:1) 03.06. 17:00 -
Litovel - Rapotín 0:4 (0:2) 13.05. 16:30 -
Velká Bystřice - Chválkovice 1:2 (0:0) 07.05. 16:30 -
Lesnice - Loštice 2:2 (1:2) 30.04. 16:00 -
Lipník - Velká Bystřice 2:2 (2:1) 15.04. 16:00 -
Dolany - Rapotín 0:0 (0:0) 09.04. 15:30 -
Náměšť - Chomoutov 4:3 (1:2) 08.04. 15:30 -
Bělotín - Velká Bystřice 6:1 (4:0) 01.04. 15:30 -
Mohelnice - Lipová 2:1 (0:1) 25.03. 15:00 -
Rapotín - Čechovice 0:4 (0:1) 12.11. 14:00 -
Dolany - Brodek 0:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Brodek - Medlov 4:2 (3:2) 23.10. 14:30 -
Hlubočky - Želatovice B 9:5 (5:3) 15.10. 15:00 -
Beňov - Velká Bystřice 2:2 (2:1) 09.10. 15:00 -
Lutín - Konice 3:3 (3:2) 01.10. 10:00 -
Litovel - Zábřeh 1:1 (1:1) 24.09. 15:30 -
Hlubočky - Lipník 6:1 (5:0) 17.09. 15:30 -
Lipová - Brodek 1:0 (0:0) 28.08. 16:30 -
Dolany - Zábřeh 3:5 (1:1) 21.08. 16:30 -
Ústí - Lutín 7:1 (5:1) 15.06. 17:00 -
Kralice - Jeseník 1:0p. (0:0) 04.06. 17:00 -
Mohelnice - Ústí 5:0 (4:0) 28.05. 17:00 -
Chomoutov - Chválkovice 0:4 (0:2) 21.05. 17:00 -
Dolany - Šternberk 0:2 (0:1) 08.05. 16:30 -
Kovalovice - Újezdec 1:0 (0:0) 01.05. 16:30 -
Brodek - Ústí 1:5 (1:2) 27.04. 16:30 -
Velké Losiny - Želatovice 3:3 (1:2) 24.04. 16:00 -
Mohelnice - Želatovice 0:1 (0:1) 09.04. 15:30 -
Bohuňovice - Lutín 1:3 (1:1) 03.04. 15:30 -
Želatovice B - Kovalovice 1:2 (1:0) 27.03. 15:00 -
Bělotín - Kostelec 0:3 (0:1) 26.03. 15:00 -
Velký Týnec - Černovír 9:1 (5:1) 31.10. 14:30 -
Čechovice - Plumlov 2:3p. (1:1) 24.10. 14:30 -
Polkovice - D.Hranice 2:1 (2:0) 16.10. 14:30 -
Vrchoslavice - Kovalovice 1:4 (0:2) 10.10. 15:00 -
Náměšť - Paseka 4:2 (2:1) 25.09. 15:30 -
Hlubočky - Lipník 5:1 (3:0) 18.09. 15:30 -
Smržice - Velká Bystřice 0:4 (0:3) 11.09. 16:00 -
Chomoutov - Troubelice 0:1 (0:0) 28.08. 16:30 -
Chválkovice - Bohdíkov 6:0 (4:0) 21.08. 16:30 -
1. HFK B - Určice 1:2p. (0:0) 15.08. 17:00