ROUSEK Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Choltice - Luže 5:1 (2:0) 27.04. 17:00 -
Hr. Týnec - Přelovice 0:1 (0:1) 13.04. 16:30 -
Luže B - Svratka 0:3 (0:2) 07.04. 16:30 -
Řečany - Luže 1:3 (0:1) 31.03. 15:00 -
Hr. Týnec - Choltice 0:3 (0:2) 04.11. 14:00 -
Přelouč B - Rozhovice 2:6 (1:1) 29.10. 14:00 -
Načešice - H. Jelení 1:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Choltice - Přelouč B 3:2 (2:0) 09.09. 17:00 -
Svratouch - Přelovice 1:3 (1:2) 27.08. 16:00 -
Křičeň - Dříteč 3:3 (1:3) 20.08. 17:00 -
Opatovice - Stolany 0:3 (0:1) 12.08. 17:00 -
Přelovice - H. Jelení 3:4 (2:1) 11.06. 17:00 -
Choltice - Opatovice 1:2 (1:2) 03.06. 17:00 -
Hr. Týnec - Rváčov 2:0 (1:0) 29.04. 16:30 -
Opatovice - Nasavrky 5:3 (2:2) 15.04. 16:00 -
Nasavrky - Moravany B 3:2 (2:1) 09.04. 16:00 -
Stolany - Rozhovice 2:3 (1:2) 25.03. 15:00 -
Moravany B - Choltice 2:2 (2:1) 06.11. 10:15 -
Kunčina - Jehnědí 3:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Stolany - Chvojenec 6:0 (2:0) 08.10. 15:00 -
Žamberk - Jaroměřice 7:4 (4:0) 04.09. 17:00 -
Přelovice - Rozhovice 3:2 (1:2) 12.06. 17:00 -
Hr. Týnec - Choltice 6:3 (1:0) 04.06. 17:00 -
Hr. Týnec - Skuteč 2:3 (0:2) 01.05. 16:00 -
Stolany - Hr. Týnec 6:4 (2:2) 09.04. 15:30 -
Stolany - H. Jelení 1:1 (1:1) 30.10. 14:30 -
Nasavrky - Svratouch 2:2 (2:1) 10.10. 15:00 -
Kameničky - Chvojenec 3:4 (0:1) 26.09. 15:30 -
Prosetín - Skuteč 0:3 (0:3) 12.09. 16:00 -
Hr. Týnec - Stolany 2:5 (2:4) 14.08. 17:00 -
Nasavrky - Hr. Týnec 3:2 (0:1) 07.08. 17:00 -
Prosetín - Nasavrky 5:2 (2:1) 11.10. 15:00 -
Kunčina B - Třebařov 2:2 (0:1) 26.09. 13:00 -
Prosetín - Rozhovice 0:1 (0:0) 20.09. 16:00 -
Přelouč B - Sezemice 2:2 (2:0) 30.08. 17:00 -
Litětiny - V. Chvojno 3:1 (3:1) 29.08. 17:00 -
Újezd - Roveň 7:0 (4:0) 29.08. 10:30 -
Bukovka - Křičeň 2:5 (1:3) 23.08. 17:00 -
Tetov - Dražkovice 1:5 (0:2) 09.11. 13:30 -
Jankovice - Zdechovice 2:2 (1:1) 26.10. 14:30 -
Srch B - Semín 7:4 (2:1) 20.10. 15:30 -
SKP Pardubice - Býšť 0:3 (0:0) 13.10. 15:30 -
Přelovice B - S. Mateřov B 6:0 (3:0) 05.10. 16:00 -
Býšť - St. Čívice 0:0 (0:0) 22.09. 16:30 -
Torpedo Pce - Dražkovice 4:0 (3:0) 22.09. 10:30 -
Řečany B - Semín 2:1 (1:1) 21.09. 16:30 -
Pardubičky B - Ostřetín 3:4 (2:1) 15.09. 16:30 -
Přelovice - Selmice 3:0 (2:0) 31.08. 17:00 -
St. Čívice - Holice B 1:13 (1:4) 18.08. 17:00 -
V. Chvojno - Dříteč B 6:1 (4:1) 17.08. 17:00