Lazar Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Krumvíř - Kunštát 3:5 (1:2) 20.04. 16:30 -
Ratíškovice - MS Brno 4:1 (1:1) 23.03. 15:00 -
Žebětín - Dobšice 0:0 (0:0) 14.10. 15:00 -
Hroznová Lhota - Kozojídky 1:4 (0:2) 10.09. 16:30 -
Kunštát - Bosonohy 4:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
MS Brno - Bosonohy 4:0 (1:0) 17.06. 17:30 -
Krumvíř - Kunštát 2:0 (0:0) 03.06. 17:30 -
Ráječko - Ratíškovice 1:2 (0:1) 20.05. 11:00 -
Svratka - Sparta Brno 1:3 (1:2) 06.05. 10:30 -
Valtice - V. Pavlovice 1:3 (1:0) 23.04. 16:30 -
Babice - Podolí 0:2 (0:0) 09.04. 16:00 -
Ráječko - Svratka 0:0 (0:0) 07.04. 16:00 -
Kuřim - Mutěnice 1:1 (0:0) 18.03. 10:15 -
Ráječko - Ivančice 2:3 (0:2) 06.11. 14:00 -
Tišnov - Želešice 1:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
MS Brno - Kunštát 0:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
V. Bílovice - SK Uhřice 1:1 (1:1) 24.09. 16:00 -
Zbraslav - Dobšice 2:0 (0:0) 18.09. 16:00 -
Líšeň B - Krumvíř 1:0 (0:0) 11.09. 11:00 -
Veselí - RAFK 1:4 (0:1) 03.09. 16:30 -
Bosonohy - Lednice 1:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Dubňany - Vnorovy 1:2 (1:1) 14.08. 16:30 -
Ždánice - Svatobořice 4:3 (2:3) 11.06. 16:30 -
Ratíškovice - Kuřim 0:1 (0:0) 04.06. 17:00 -
Bohunice - Bosonohy 7:0 (3:0) 01.06. 17:30 -
Šlapanice - V. Pavlovice 4:1 (2:1) 28.05. 16:30 -
Želešice - Kunštát 1:1 (1:0) 21.05. 17:00 -
Bystrc - Mutěnice 0:0 (0:0) 14.05. 16:30 -
Mutěnice - Boskovice 0:4 (0:2) 07.05. 16:30 -
Boskovice - Líšeň B 1:2 (1:0) 30.04. 10:30 -
Veselí - Milotice 2:4 (2:3) 23.04. 16:00 -
Velká n. Vel. - Lednice 1:3 (1:3) 16.04. 16:00 -
Bosonohy - Mutěnice 0:4 (0:2) 09.04. 15:30 -
MS Brno - Krumvíř 2:1 (2:1) 26.03. 14:00 -
Rohatec - Valtice 1:1 (1:0) 20.03. 14:00 -
Kuřim - Bystrc 3:2 (2:2) 28.10. 10:15 -
Líšeň B - Ivančice 1:2 (0:2) 24.10. 15:30 -
Kunštát - Slovan 4:1 (1:0) 17.10. 15:00 -
Líšeň B - Boskovice 3:1 (1:1) 12.09. 15:30 -
Svratka - Bohunice 4:2 (2:1) 03.10. 10:00 -
Krumvíř - M. Krumlov 4:0 (2:0) 26.09. 15:30 -
Soběšice - Rajhradice 0:1 (0:0) 19.09. 15:30 -
Kuřim - Rousínov 3:2 (0:1) 12.09. 10:15 -
Krumvíř - Ratíškovice 3:0 (1:0) 29.08. 16:30 -
Újezd B - Vin. Šumice 1:3 (1:1) 23.08. 17:00 -
M. Krumlov - Ráječko 1:5 (0:0) 22.08. 17:00 -
Mutěnice - Líšeň B 1:0 (0:0) 26.10. 14:30 -
Boskovice - Kuřim 3:1 (1:1) 18.10. 18:30 -
Jevišovice - Blížkovice 3:1 (2:0) 12.10. 10:15 -
Svratka - Mutěnice 3:2 (1:1) 31.08. 16:30