GAJDUŠEK René
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Tichá - Jablunkov 1:0 (1:0) 04.05. 16:30 -
Třebovice - Záblatí 1:1 (1:0) 13.04. 16:00 -
Dobrá - Vendryně 2:0 (2:0) 06.04. 15:30 -
Velké Hoštice - Slavia Opava 1:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Ostravice - Klimkovice 4:1 (2:1) 04.11. 14:00 -
Kateřinice - Žilina 2:1 (0:0) 29.10. 14:30 -
Lichnov - Sokol Rybí 8:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Kyjovice - Štramberk 0:1p. (0:0) 01.10. 15:00 -
Žilina B - Skotnice B 2:5 (0:0) 01.10. 10:15 -
Žilina - Lichnov 1:0 (0:0) 24.09. 10:15 -
Pustějov - Kateřinice 0:4 (0:2) 10.09. 16:00 -
Mořkov - Sokol Rybí 7:2 (2:1) 03.09. 16:00 -
Hodslavice - N.Jič-Bludovice 11:0 (6:0) 27.08. 16:00 -
Bartošovice - Sokol Rybí 1:0 (0:0) 04.06. 17:00 -
Příbor - Olbramice 3:0 (0:0) 03.06. 17:00 -
Hostašovice - Zbyslavice 4:3p. (2:1) 28.05. 17:00 -
Starý Jičín B - Bordovice 2:3p. (0:2) 28.05. 10:00 -
Bartošovice - Pustějov 3:5 (2:2) 21.05. 17:00 -
Ženklava - Hostašovice 3:4 (2:2) 07.05. 16:30 -
Žilina B - Skotnice B 3:2 (1:1) 07.05. 10:15 -
Bystré - Starý Jičín B 2:1 (1:0) 06.05. 16:30 -
Ženklava - Kyjovice 3:1 (0:0) 30.04. 16:00 -
Žilina - Odry 0:7 (0:1) 30.04. 10:15 -
Bordovice - Sedlnice 0:2 (0:1) 22.04. 16:00 -
Sokol Rybí - Odry 2:1p. (0:1) 16.04. 16:00 -
Kunín - Sokol Rybí 0:1 (0:0) 08.04. 15:30 -
Vražné - Ženklava 1:2p. (0:1) 08.04. 10:30 -
Bartošovice - V. Albrechtice 3:0 (2:0) 02.04. 15:30 -
Starý Jičín B - Sedlnice 0:3 (0:2) 26.03. 10:00 -
Olbramice - Děrné 2:0 (0:0) 06.11. 14:00 -
Sokol Rybí - Pustějov 1:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Ženklava - Petřvald n. M. B 1:4 (0:3) 30.10. 14:30 -
Studénka - Sokol Rybí 1:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Žilina B - Hodslavice 5:1 (4:0) 16.10. 10:15 -
Žilina - Studénka 5:0 (3:0) 09.10. 10:15 -
Bystré - Zbyslavice 4:0 (2:0) 08.10. 15:00 -
Příbor - Sokol Rybí 1:2 (0:1) 01.10. 15:00 -
Příbor - Pustějov 3:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Bartošovice - Suchdol 1:4 (0:3) 11.09. 16:00 -
Žilina B - Skotnice B 2:3 (1:2) 04.09. 10:15 -
Kunín - Žilina 2:1p. (1:0) 03.09. 16:00 -
Děrné - Příbor 0:3 (0:3) 28.08. 16:30 -
Pustějov - Olbramice 1:2 (0:1) 27.08. 16:30 -
Sokol Rybí - Pustějov 2:4 (1:3) 18.06. 17:00 -
Stachovice - Kunín 4:2 (2:2) 11.06. 17:00 -
Lichnov - Pustějov 1:5 (0:3) 05.06. 17:00 -
Bystré - Děrné 1:3 (1:1) 28.05. 17:00 -
Bystré - N.Jič-Bludovice 5:2 (1:1) 14.05. 16:30 -
Bordovice - Suchdol 2:1 (1:1) 07.05. 16:30 -
Sokol Rybí - Studénka 4:3 (3:2) 24.04. 16:00