Marcel Hrevuš: Řekl bych, že se ze mě stává žolík.

Tento týden Vám přinášíme rozhovor s Marcelem Hrevušem z Jindřichovic pod Smrkem. Hrevuš sice nastoupil v zápase s Horní Řasnicí pouze na druhý poločas. Dokázal ale svými dvěma góly otočit kompletně vývoj utkání, ve kterém vyhrály Jindřichovice 2:0.

0
V posledním zápase jste nastoupil pouze na druhý poločas. Dal jste dva góly a rozhodnul zápas. Máte za úkol roli žolíka nebo jste byl jen dostatečně namotivován?
No řekl bych, že se ze mě stává žolík. Ale asi je to i tím, abychom si zahráli všichni.
Dvě branky jste vstřelil Horní Řasnici za kterou jste v minulosti hrál. Jaký to pro Vás byl pocit nastupovat proti tomuto celku?
V Řasnici je to pro mě vždy trochu speciální. Takže jsem se klukům po zápase tak nějak omluvil. Samozřejmě to beru trochu s nadsázkou.
V jarní části jste ještě neprohráli. Vypadá to na dobrou náladu v klubu. Přibližte nám kabinu. Kdo je lídrem mužstva?
Ano ještě jsme letos neprohráli a za lídra kabiny bych označil Kapitána Milana Knappa.
Kdo se naopak stará o zábavu?
Zábavu naopak obstarává asi nejvíce Alexandr Romaněnko.
V kolika letech jste začal s fotbalem a kdo vás k němu přivedl?
S fotbal jsem začal asi ve 13 letech. Do té doby jsem hrál českou házenou, tedy od 6 let. Nikdo mě k tomu nepřivedl. Byl jsem sportovně založený, takže to pro mě byla jasná volba.
Kdo byl nebo je vaším fotbalovým vzorem?
Můj idol je a vždy bude Thierry Henry.
Pro jaký klub tluče vaše fotbalové srdce?
Srdce mi bije pro Arsenal Londýn. Tomuto klubu fandím právě kvůli Henrymu.
Jaký je váš největší sportovní zážitek?
Můj největší sportovní zážitek se ještě neuskutečnil. Tím je navštívit zápas Arsenalu na domácím stadionu. Plánuji jet s dcerou, která mu také fandí.
Co rád děláte ve volném čase, když zrovna nehrajete fotbal?
No ve volném čase sleduji anglickou Premier League. Moc rád koukám na zápasy z této ligy. Myslím si, že je to nejlepší liga na světě.