K fotbalu mě už od mala vedou rodiče, říká Dominik Vozár

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Dominik Vozár z Lipníku, který přispěl třemi góly k výhře svého týmu nad Rokytnicí. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor

0
Dominiku, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Myslím si, že do zápasu jsme vstoupili tak jak jsme se na začátku domluvili. Přesně proto jsme na konci první půlky vedli 4:0. Druhá půlka už pro nás nebyla až tak přínosná, avšak i přes tlak soupeře jsme vydrželi náskok udržet.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem ?
Se svým výkonem jsem byl spokojený do 30 minuty. Po 30 minutě už mi docházely síly.
Nyní vás čeká zápas s Hartvíkovicemi. Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí ?
Myslím si že když začneme tak jak první půlku proti Rokytnici tak by jsme mohli získat zápas v náš prospěch a urvat 3 body.Každopádně to nebude lehký soupeř a i kdyby to dopadlo jen 1:0 tak důležité jsou 3 body.
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
K fotbalu mě už od mala vedou rodiče kteří mě v něm opravdu podporují. Začal jsem působit v Jaroměřicích nad Rokytnou kde jsem pár let odehrál a nyní hraji za Hajduk kde jsem nad míru spokojen.