Fotbal je pro mě náboženstvím, relaxem a zábavou, říká hráč kola Miroslav Kadlec

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Míro, gratuluji ke zvolení hráčem kola. Budeš muset vložit něco do kasy?
Proto jsem také vyhrál hráče kola a jsem rád, že si dokopnou s klukama užijeme minimálně na Maledivách (smích).
O víkendu jste vyhráli s Chrášťany. Jak bys zápas popsal?
Rychle jsme vedli 1:0 a přidali druhý gól. To nás uklidnilo, ale do poločasu jsme měli rozhodnout již definitivně. Místo toho jsme do druhé půle šli za stavu 2:0, na jejímž začátku soupeř zabral a trochu nás rozhodil. Pak jsme ale zabrali a třemi góly vítězství potvrdili.
Vstřelil jsi jednu branku. Popíšeš ji našim čtenářům?
Nějakým způsobem jsme se ocitl s míčem před vápnem, narazil si s Bábou a najednou jsem byl sám ve vápně před brankařem a to už jsem prostě dát musel.
V příštím kole jedete do Lišova, který také ještě neprohrál. Jaký tipuješ zápas?
Zápas to bude určitě těžký a také vyhecovaný, protože půjde o první místo v tabulce. Máme dobrý tým a věřím, že uspějeme a že se divákům zápas bude líbit.
Letos se vám zatím daří a jste na druhém místě tabulky. Čemu to přičítáš?
Máme dobrou partu a řadu velmi dobrých hráčů.
Jaké byly tvoje fotbalové začátky a kterými kluby jsi prošel?
S fotbalem jsem začal v 6 letech na bývalé Škodovce. Po sloučení se Čt. Dvory, kde jsem byl rok, jsem odešel do Prachatic a poté zkusil profesionální fotbal v Dynamu. Tam to nevyšlo a tak jsem šel na 12 let do Rakouska. Po narození synů jsem šel zpět za klukama ze sálovky do Ledenic, kde jsem si myslel, že ukončím kariéru. To ale nevyšlo a tak jsem oslovil Karla Fraňka a pomyslný kruh se uzavřel.
Jaký je tvůj oblíbený tým?
V dnešní době asi žádný. Líbí se mi zápasy, ve kterých se hraje fotbal a je k vidění technika, parádičky pro diváky, pro které se to hlavně hraje.