ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA Zdeňkem Chupíkem- 11.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Jak vypadal zápas proti Ledenicím z vašeho pohledu?
Do zapasu s Ledenicemi jsme šli s tím, že potřebujeme získat 3 body, což se nám ze začátku dařilo ,začali jsme a aktivně. Už v prvních minutách jsme mohli skórovat, kdy Vašek Dudla mohl hlavičkou skorovat na 1:0, ale tuto šanci velmi dobrým zákrokem zneškodnil brankář hostů. V první poločase jsme si dokázali vytvořit ještě nějaké šance a za stavu 2:0 jsme odcházeli do kabin. V 2 poločase jsme začali stejně aktivně a přidali dalšího gola. Poté jsme polevili a po našich zbytečných chybách hosté 2 krát skorovali. Nakonec jsme si ještě nějaké šance vytvořili ze kterých jsme skorovali a získali tak pro nás důležité tři body.
Váš tým získal důležitou výhru, jak jste spokojen s dosavadním bodovým stavem vašeho týmu?
Počet bodů našeho tymu není úplně ideální, ale doufáme, že na jaře získáme víc bodů.
Do konce podzimní části zbývají dvě kola. Vás čeká Boršov a doma Kaplice B, jaké zápasy očekáváte?
Oba to budou těžké zápasy, ale věřím, že bychom ještě nějaké body získat mohli.
Co vás bude stát výhra v anketě hráč kola?
To ještě zatím nevím, ale doufám, že náš kapitán zároveň pokladník nebude nějak přísný.