Rozhovor s hráčem kola Denisem Klímou z Bavorovic - 15.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Ahoj, zvítězil si v anketě o nejlepšího hráče už podruhé, co na to říkáš?
Ahoj, na jednu stranu tomu nerozumím, ale když se nad tím zapřemýšlím, tak kasa se nějak naplnit musí (smích).
Prosím ohodnoť váš zápas proti Úsilnému. Jak se hrálo tobě osobně a co říkáš na výkon celého týmu?
Zápas ovlivnilo několik aspektů, prvním byl uznaný naprosto neregulérní gól hostů, kdy byl míč snad půl metru za brankovou čárou, všichni jsme hloupě přestali hrát včetně brankáře a útočník hostů dal gól na 0:1. Druhým bylo vyloučení hostujícího záložníka, který skočil do našeho spoluhráče oběma nohama, poté se strhla mela, kde se sám autor faulu choval jako blázen a za mě by neměl dále hrát a raději by měl navštívit psychologa. Po vyloučení jsme do půle vyrovnali a hosté se už jen bránili, byla jen otázka času, kdy nám tam něco spadne.
Jaká byla zimní příprava? Byla pro tebe náročná?
Příprava byla super, pár výběhů, sálovky a zakončena soustředěním, kde jsme díky magorovi Šáfovi naspali dohromady za čtyři dny cca deset hodin (smích).
V poločase jste remizovali 1:1, věřil si, že zápas dotáhnete do vítězného konce?
Ano věřil, dá se říct, že se hrálo na jednu bránu. Hosté však překvapivě dobře bránili a hrozili hlavně z brejků. My jsme klasicky neproměnili spoustu šancí, rozhodnuto mohlo být daleko dříve!
Nyní jedete do Dívčic. Jaké očekáváš utkání?
Určitě to bude spolu s Mokrým nejnáročnější utkání, doufám, že neprohrajeme a udržíme se na prvním místě, nicméně Dívčice jsou v čele s Hezoučkým určitě kandidáti na postup.
Máš oblíbeného fotbalistu?
Jelikož od mala sleduju Chelsea, tak jsem měl vždycky rád Drogbu, ten člověk uměl dát góly úplně ze všeho, něco jako náš nestárnoucí matador Sváťa Vokurka.