Vjačeslav Šur byl ten, který svými zásahy pomohl k bodovému zisku Sušic v Bílovicích

Dva zásahy. Druhý v poslední minutě. Vjačeslav Šur zachránil Sušicím alespoň bod a tyto dvě trefy ho dovedly až k vítězství v anketě Hráč kola.

Facebook - fotbalunas.cz Zlínský kraj

0
Vjačeslave, vyhrál jste anketu Hráč kola? Co na toto ocenění říkáte?
Vůbec sem nevěděl, že taková anketa existuje, ale potěšilo mě to.
V posledním utkání jste vstřelil dvě branky, které vám zřejmě pomohly k vítězství. Jak byste popsal poslední utkání a vaše dvě branky.
Nezačali jsme vůbec dobře a ve druhé minutě inkasovali, potom se hra vyrovnala a vstřelili jsme vyrovnávací gól. Zanedlouho domácí šli opět do vedeni. Po odraženém balonu jsem se dostal ke střele a vyrovnal na 2:2. Bohužel chvíli na to jsme opět dostali branku. V závěru utkáni jsme se dostali do brejku a po krásné kolmici od Příplaty jsem vyrovnal na konečných 3:3, ale bod je pro nás zklamáním.
O víkendu hostíte Šumice, což je těžký soupeř. Jak utkání vidíte?
Pevně věřím, že konečně získáme tři body a posuneme se tabulkou nahoru.
Co byste prozradil o sobě? O své fotbalové kariéře, zálibách. Máte oblíbený tým? Máte oblíbeného hráče?
S fotbalem jsem začínal v Synotu, kde jsem působil do dorostu, potom dva roky na Břestku a od té doby hraji za Sušice. Můj nejoblíbenějším týmem je rozhodně Liverpool.
Budete přispívat do „kasy“ za tenhle rozhovor?
Zřejmě budu muset něco donést :-)
Jaké jsou cíle Sušic v této sezóně?
Chceme hrát v horních patrech tabulky, ale zatím se nám výsledkově vůbec nedaří, ale děláme pro to maximum.
Sledujete portál fotbalunas.cz? Co na něj říkáte?
Je to pro mě novinka. Rozhodně je to zajímavá stránka, kde se dá dočíst i fotbale z nižších soutěží a určitě ji budu sledovat dál.
Vjačeslave, děkuji za rozhovor a ať se vám daří na všech frontách!