Kromě fotbalu hraje první hokejovou ligu. Řeč je o hráči kola Šimonu Kuchaříkovi

Víkendové 11. kolo Okresního přeboru nabídlo velice zajímavý zápas mezi Byninou a Huslenkami. Domácí mužstvo šlo do utkání v roli favorita a tuto roli skvěle potvrzovalo. V 53. minutě vedla Bynina již 3:0 a málokdo by čekal drama až do posledních minut. To však přišlo, Huslenky dokázaly bleskově vyrovnat a utkání se blížilo k penaltovému rozstřelu. Ten však nepovolil mladý útočník Byniny Šimon Kuchařík, jenž gólem na 4:3 vyhrál svému mužstvu 3 body. Šimon v naší anketě o nejlepšího hráče kola o pouhé procento porazil Luboše Hadvičáka a spoluhráče Pavla Barteckého.

Facebook - fotbalunas.cz Zlínský kraj

0
Šimone, gratulujeme Ti k ocenění Nejlepší hráč kola. Co na to říkáš? Věděl jsi o zařazení do nejlepší jedenáctky kola?
Díky, určitě se ale necítím jako nejlepší hráč kola, byli tam zkušenější a lepší fotbalisté než jsem já. O anketě jsem se dozvěděl od kamaráda Ondry Ondryáše, který hraje za Halenkov.
Kdo si myslíš, že Ti dal hlasy?
Určitě nejvíc hlasu jsem dostal od rodiny, kamarádů a spoluhráčů.
Jak se z Tvého pohledu vyvíjel zápas s Huslenkami? Zkus nám popsat i svůj rozhodující gól na 4:3.
V prvním poločase se zápas vyvíjel v náš prospěch, vedli jsme 3:0. Ve druhém poločase se trenér rozhodl vystřídat tři hráče a tak jsem dostal možnost hrát. Dvacet minut před koncem soupeř zkvalitnil hru, dal dva góly a také vyrovnal. Pět minut před koncem rozehrál kapitán Pavel Bartecký akci, po které centroval do šestnáctky, ve které se míč odrazil ke mně a já dal gól na 4:3.
V Bynině jsi suverénně nejmladším hráčem, je ti teprve šestnáct let. Jak se Ti hraje po boku starších zkušenějších spoluhráčů? S kým se Ti hraje nejlépe, případně s kým z šatny nejlépe vycházíš?
Po boku starších zkušenějších hráčů se mi hraje velmi dobře. Je to parta skvělých spoluhráčů. Vycházím se všemi, ale nejvíc si rozumím s Jardou Matulou (úsměv).
Pojďme k Tvým začátkům. Kdy a kde jsi s fotbalem začínal? Hrál jsi ještě někde jinde kromě Byniny?
S fotbalem jsem začal v šesti letech na Juřince, kde jsem hrál v přípravce. Fotbal jsem dále ale nehrál, až teď se mi naskytla možnost zahrát si příležitostně za Byninu.