Na hřiště jsem šel oživit útok, říká střelec dvou branek Roman Pumprla

Hráč kola Roman Pumprla odpověděl našemu webu na několik otázek. Rozhovor si můžete přečíst právě zde.

0
Romane, gratulujeme vám k výhře. Věděl jste o své nominaci? Sledujete náš web?
Děkuji. Ano Váš web sleduji a o nominaci jsem tudíž věděl.
Tušíte, kdo pro vás hlasoval?
Vím, že přítelkyni to hodně chytlo a spoluhráči se také přidali.
Proti Slušovicím se čekalo, že to bude jednoznačný zápas a výsledek 6:2 tomu tak napovídá. Jak jste zápas viděl vy?
V zápase bylo hodně důležité, že jsme se dostali do vedení už ve 4.minutě a průběh zápasu jsme si hlídali až do stavu 2:0. Po vstřelení druhé branky jsme polevili a soupeř toho využil a snížil. Ve druhém poločase jsme opět diktovali tempo hry a výsledkem toho byl gól na 3:1, který víceméně rozhodl. Poté to byla jen otázka skóre.
Přišel jste na hřiště na závěrečných 25 minut. S jakými pokyny jste šel do hry?
Střídání se chystalo ještě za stavu 2:1, takže pokyny byly oživení útoku a zkusit vstřelit uklidňující branku a pokud vyjde čas, tak zkusit nějaký "šůšn", když bylo tak "gut wedr" :-D
Během krátké doby, kterou jste na hřišti strávil, jste vstřelil 2 branky. Jak vaše branky vypadaly?
První branka padla hlavou po krásném centru Lomaky na zadní tyč. Druhá byla velmi šťastná, protože jsem při rohovém kopu měl jít na přední tyč a najednou se tam rozběhl Rouba a tak jsem zůstal stát na půl cesty a Koty mě prakticky trefil a ještě k tomu si to tam gólman nějak záhadně hodil sám.
Povedlo se vám někdy na hřišti za takhle krátkou dobu nastřílet dvě branky?
Noooo, tak to si teď nevybavim, ale myslím, že tak maximálně ještě v Roštění v okresním přeboru.
Můžete nám přiblížit vaši fotbalovou kariéru?
Fotbalový život mi začal někdy v 6-7 letech v Roštění, kde jsem působil od žáčků až po áčko. Pouze na půl roku jsem si odskočil v dorosteneckem věku do Hanácke Slávie Kroměříž. A další stanice už byla v Holešově.
Chtěl byste to ve fotbale dotáhnout třeba s Holešovem někam výš?
Myslím, že každý fotbalista by si rád zahrál vyšší soutěž a pokud by to bylo s tímhle mužstvem a tou skvělou partou, co tam je, tak budu jen rád.
Jak trávíte svůj volný čas? Věnujete se třeba i jiným sportům?
Většinu volného času trávím s přítelkyní se kterou chodíme běhat. Moc toho volného času není, ale pokud je a naskytne se něco ohledně jakéhokoli sportu, tak to beru.
Příští utkání hrajete ve Štítné, co od tohoto zápasu očekáváte?
Očekávám těžký zápas s houževnatým soupeřem, který nám nedá nic zadarmo. A taky očekávám, že se do zápasu zakousneme hned od první minuty a dovedeme jej ke třem bodům.
Přejete si na závěr někoho pozdravit?
Tak určitě! Chtěl bych pozdravit přítelkyni Pavlinku a poděkovat jí za podporu. Dále bych chtěl pozdravit rodinu, kluky z mančaftu,pana Čajku díky jehož baníkovské malinovce vyhráváme a hlavně můj fotbalový vzor Pepu "Messiho" Vlkolenszkeho.