Ladislav Hanus si zahrál i za FC Písek

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Ladislav Hanus z Hradiště. Sedmadvacetiletý obránce pomohl svým výkonem k výhře 4:0. Nyní vám přinášíme krátký rozhovor s tímto rázným obráncem.

0
Gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zajímalo by mě, jaký byl zápas z tvého pohledu?
V prvním poločase byl zápas vyrovnaný a soupeř několikrát ohrozil naší bránu. Postupem času jsme měli více ze hry a víc šancí vstřelit gól. Rozhodující moment přišel v poslední minutě prvního poločasu, kdy Michal Čítek z trestného kopu trefil krásný růžek branky a poslal nás do vedení 2:0. V druhém poločase už jsme si naší hrou zápas hlídali a přidali další dva góly.
Byl jsi překvapený, když ses objevil v sestavě kola?
Byl jsem hodně překvapený myslím si, že v našem týmu je hodně lepších hráčů, než jsem já. Ale rád klukům za vítězství koupím piva do kabiny :-)
O první místo v podstatě hrajete vy, Volyně a Chelčice, jaké pořadí si myslíš, že bude na konci sezóny?
Těžko říct. Bude to velmi vyrovnané a mezi prvními třemi si myslím, že rozhodne jediný bod.
Proti kterému týmu nejraději hraješ a proti kterému se ti hraje špatně?
Nemám žádného oblíbeného soupeře. Vždycky se hraje dobře proti týmu, který vždycky porážíš, ale nemusí to být vždy pravidlem. Špatně se nám hraje určitě v Kestřanech na malém hřišti, kde domácí tým dokáže vyhrávat a odkud se nebudou snadno vozit body.
Ke kterému hráči ze současnosti byste se svým stylem hry přirovnal?
Takový hráč snad ani není, který moc neběhá a jenom zametá hru. Snad jedině můj spoluhráč Lukáš Hubička.
Kdo tě přivedl k fotbalu? A kde všude jsi hrál?
K fotbalu mě přivedli rodiče už někdy kolem čtyř let. Kromě jedné sezóny, kterou jsem odehrál v FC Písek hraju celou kariéru za TJ Hradiště.
Jaké je tvoje oblíbené číslo dresu? Jaké nosíš teď?
Moje oblíbené číslo je 8 a teď ho také nosím na dresu.
Máš nějaké další koníčky?
Kromě velkého fotbalu ještě rád hraju sálovku. A samozřejmě akce s klukama to je velký koníček.
Máš v klubu nějakou přezdívku?
Nemám anebo se nedá zveřejnit :-)
Kdo podle tebe letos vyhraje Ligu mistrů?
Myslím si, že jeden ze Španělských týmů. A nakonec tím šťastnějším bude asi Real Madrid.
Tvoje oblíbené jídlo a pití?
Jídlo mám rád asi všechno samozřejmě nejradši pořádný steak a k tomu pivo. Pití jednoznačně Captain Morgan.
Sleduješ naše webové stránky?
Ano sleduji společně s klukama v týmu. Vždy si rádi přečteme report ze zápasu a čekáme, kdo se objeví v nominaci kola.
Jak si myslíš, že dopadne váš příští zápas?
Já doufám, že dobře chceme vyhrát a udržet se bodově na prvních příčkách.