Jiří Slavík - Vzhledem ke svému věku preferuji spíše hru na vzájemném respektu a férovosti mezi hráči

Hráčem 10.kola se stal Jiří Slavík. Když jsme ho požádali o rozhovor, tak nám velice rád vyhověl.

V mládežnickém věku hrál za Slovan Liberec, poté Lázně Bělohrad. Na vojně hrál za TJ Jičín a nakonec zůstalo jeho působištěm Tatran Hostinné.

0
Vyhrál si hráč kola za zápas v Hlušicích. Co jste si říkali v šatně před zápasem?
Před zápasem bylo nálada v kabině dobrá. Od nejlepšího trenéra v Královéhradeckém kraji padala slova jako " že máme hrát svoji hru, být trpěliví a odpovědní. Že se výsledek určitě v průběhu utkání brzy dostaví.
Jaký byl nakonec tento zápas z tvého pohledu?
Zápas byl z mého pohledu bezproblémový, vedený kvalitním výkonem všech rozhodčích.
Měli jste zápas pod kontrolou? Nebo byly okamžiky, kdy ses bál o výsledek
Zápas jsme měli v první půli plně pod kontrolou, kdy jsme o poločase vedli 2:0. O druhé půli jsme pustili zbytečně (po řadě neproměněných našich šancí) do hry i hráče soupeře. Nakonec dobrým střídáním (a kvalitním výkonem našeho předsedy) jsme ke konci utkání vítězství potvrdili třetí brankou.
Na jaře si prozatím vedete velice dobře. Jak se cítíš ty osobně?
Toto jaro se nám, jako Tatranu daří zatím slušně, osobně se cítím zatím také slušně. ( až na tu váhu :-)).
Jak bys ohodnotil 1.B. třídu, krátce před koncem soutěže?
Na tuto otázku nemám vyhraněný názor, až na možnou kilometrovou vzdálenost mimotrutnovských soupeřů.
Čekal jsi na začátku tak vyrovnanou soutěž?
Stále si myslím, že jde o vyrovnanou soutěž, každé utkání se hraje 90 minut a může být jiné.
Který z týmů v 1.B.třídě tě něčím zaujal, nebo překvapil?
Překvapení některého týmu. Jasně! Jičín, jako vždy, hraje velmi dobrou kopanou, Lokomotiva H.K. hraje také velmi dobře.
Co ty a tvrdá hra? Umíš přitvrdit ve hře? Ale čistě, žádné zákeřnosti.
Já a tvrdá hra? Ano i toto se nevylučuje! Avšak ke svému věku preferuji spíše hru na vzájemném respektu a férovosti mezi hráči. Vždyť chodíme všichni do práce….