V mojí kariéře mě podporuje přítelkyně a babička, říká Michael Skoumal

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Michael Skoumal z Lipníku, který pomohl svému týmu k vítězství nad Chlístovem v poměru 3:1. Nyní si s tímto hráčem přečtěte celý rozhovor.

0
 Michaeli, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl  zápas s tvého pohledu?
Děkuji za gratulaci. Z mého pohledu ze začátku hry měli více hráči z Chlístova, ale postupem času se hra vyrovnala. Druhý poločas jsme začali lépe a vstřelili jsme branku na 1:0, kdy svou střeleckou absenci prolomil Rudolf Šťáva.
Jak jsi spokojený se svým výkonem?
Hodnotit sám sebe nedokážu, ale podle slov kapitána Tomáše Brabence to byl spolehlivý výkon s několika dobrými zákroky.
Který tvůj zákrok byl asi nejvydařenější?
Nejvydařenější zákrok asi byl když na začátku druhého poločasu soupeř vystřelil z vápna a já vyrazil míč na roh.
Nyní vás čeká zápas v Třebelovicích. Co od zápasu očekáváš a jaký  výsledek vás uspokojí?
Bod pro nás bude dobrý, očekávám velkou ofenzivní sílu Třebelovic.
Které týmy se budou podle tebe prát o postup do 1B třídy?