Od mala mě vždy podporovali rodiče, říká Ondřej Krátký

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Ondřej Krátký, který dvěma góly pomohl Vladislavi k výhře nad Lipníkem. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor

0
Ondřeji, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
Ahoj, v první řadě bych rád poděkoval všem za hlas, hlavně kamarádům, spoluhráčům i kolegům v práci, v mém věku už je takové ocenění vzácnost. S Lipníkem to byl v prvním poločase docela vyrovnaný souboj, prakticky bez šancí, zlomil je podle mě druhý gól na začátku druhého poločasu. Bylo podle mě poznat, že my první dvě kola vyhráli a hráli celkem v klidu a pohodě, byť žádný super výkon to od nás nebyl.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?
Moje výkony mají už asi 12 let sestupnou tendenci, momentálně jsem rád když zápas přežiju ve zdraví.
Popíšeš nám svoje gólové trefy?
Oba dva byly z přímáku. Dvakrát jsem se ukopl a bylo to.
Nyní vás čeká těžký zápas v Rudíkově o vedoucí příčku. Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí?
S Rudíkovem už jsem dlouho nehrál, tak nemám moc představu, každopádně jsou po postupu a 3 výhrách v euforii. Co jsem zaslechl, tak my tam pojedeme oslabení asi o 4 hráče, i tak tam jedu vyhrát. Mohl by to být docela zajímavý zápas. Vyhrajeme 3:1 a svou výbornou formu potvrdí gólem Petr Ciprys.
Kdo tě nejvíc podporuje ve fotbale?
Od mala mě vždy podporovali rodiče, kteří si dodnes nechají ujít málokterý zápas. Jinak mám největší podporu u manželky samozřejmě.
Jak slavíte svá vítězství?
Záleží který den hrajeme, pokud v sobotu tak velmi, pokud v neděli tak střídmě.
Jak jste spokojeni se vstupem do sezóny ?
Já jsem se po našem vydařeném konci loňské sezóny, kdy jsme prohráli co se dalo i nedalo, bál sestupu a bojím se vlastně pořád. Takže mě tři výhry hodně překvapily. Ještě potřebujeme na záchranu 20 bodů tak je chci uhrát co nejdřív ať je klid.
Máš nějakého oblíbeného soupeře, na jehož zápas se vždy těšíš?
Asi ne, těším se tam, kde je pěkná tráva a kde nás moc nepokopou.