ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 14.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Kdy nebo jak jste začal s fotbalem, kdo vás k němu přivedl?
Myslím že rodiče, od mala jsme hráli na vesnici fotbal s klukama.
Na jakém postu nastupujete?
Střed zálohy
Pamatujete si, kdy jste vstřelil svoji první branku?
Branky jsem střílel už ve školce učitelkám
Kdy jste poprvé nastoupil za muže? Pamatujete si proti komu, výsledek?
Bylo to za béčko Bystřice, ale nevím proti komu a jak to dopadlo.
Hrál jste za jiný klub než je Dolní Rožínka?
Od mala jsem hrál za Bystřici, všechny věkový kategorie. Za chlapy jsem se plácal půl roku ve Věchnově a momentálně za Baník.
Jak hodnotíte zápas v Křoví?
Škoda že jsme nevyhrali, ale pro diváka asi zajímavej zápas z pohledu vysledku 5:5.trochu mi vadilo, že pan rozhodčí měl asi z dřívějška něco proti Dolní Rožince a přenesl to do zápasu.
Byl jste zvolen hráčem 14..kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Den předem jsem dobral antibiotika lečím jsem streptokoka nebylo mi ještě uplně do zpěvu, ale běhat šlo. Přišla se poprvé podívat přítelkyně, tak jsem se snažil víc abych se předvedl(smích).
Blíží se tedy konec sezóny, budete odpočívat?
Trochu se mi ulevilo, že sezona skončila a je pauza, měl jsem toho plný brejle. Yes budu odpočívat pracovně (smích).
Plánujete v této době nějaké sportovní aktivity?
Turnaj v malý kopaný už jsme vyhráli na Dolní Rožínce a chtěl bych ještě do Ujčova na turnaj jinak chci odpočívat, co to půjde jde.
Kdy začne Dolní Rožínka přípravu na podzimní sezónu?
Doufám, že co nejpozději(smích) je to zatím v řešení, takže nemám tucha.
Jaké máte plány na příští sezónu ?
Hlavně se nezranit(smích) bavit se fotbalem jako teď na jaře, protože na dolní je dobrá parta, tak v tom pokračovat tak dlouho, jak mě to bude bavit.
Co říká fotbalu vaše rodina?
Strejda dělá rozhodčího, další strejda dělá předsedu klubu, bratránci Fagulovi hráli za Nový Město a poslední fotbalista z rodiny hraje semnou na středu zálohy (Pája Bartoněk) ostatní to myslím nesledují.
Sportujete, máte nějaké koníčky ve volném čase?
Skateboard,plavání,kolo,cvičení,nohejbal hodně to střídám a rád zkouším něco novýho.
Jaké máte zaměstnání?
Stavím haly z ocelové konstrukce, opláštění,odvodnění,vrata a další věci kolem stavby.
Oblíbený film nebo seriál?
Baví mě marvel ale nejlepší film suicide squad.Ze serialu bych vytahl momentálně miniserii The Chernobyl od HBO
Oblíbené kluby, kterým fandíte?
Sparta která mě posledních pár let spíš vytáčí a nejlepší klub je Arsenal.