Jakub Stupka vychytal nulu a už se těší na derby s Jívovím!

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Dvaadvacetiletý brankář Křižanova.Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji. Vyhrál jste již hráče kola jednou, kdy si tohoto ocenění ceníte více?
Cením tohoto posledního ocenění, protože jsem nedostal gól.
Byl jste zvolen hráčem 10.kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Před zápasem jsem byl nervózní, ale ze začátkem zápasu ze mě nervozita opadla a splnil jsem svoji roli na jedničku.
Jak hodnotíte zápas v Borech?
Tak očekávali jsme, že to bude těžký zápas. Z Borama je to vždy vyrovnaný zápas. V prvním poločase se nám povedlo vstřelit první branku. Soupeř měl dvě šance, ale nic s toho nebylo. A dokonce poločasu jsme měli ještě pár šancí, ale jako vždy jsme je neproměnili. Druhý poločas jsme nezačali podle svých představ, přizpůsobily hře soupeře a šance byly na obou stranách a mě se podařilo vychytat domácí útočníky ve dvou velkých šancí. A na konci zápasu se nám podařilo přidat druhou branku.
Vychytal jste čisté konto, bylo to těžké utkání?
Ano bylo to těžké utkání, ale splnil jsem svůj úkol. V prvním poločase jsem chytil tečovanou střelu. A v druhém poločase jsem zalepil prudkou střelu, která mířila k pravé tyči a ke konci zápasu se mi podařilo vychytat v samostatném úniku Milana Špačka.
Kde se chce v tabulce pohybovat Křižanov?
Tak samozřejmě bychom chtěli být na špici tabulky. A spokojení budeme jedině s prvním místem. (smích)
Příští kolo vás čeká poslední Jimramov, co od zápasu očekáváte?
Předpokládám, že Jimramov přijede s tím, že nemá co ztratit. A proti posledním se hraje špatně, ale věřím, že tento zápas zvládneme a vyhrajeme aspoň 4:0
Kdo vás trénuje, jste s ním spokojeni ?
Trénuje nás Aleš Burian. Jsme s ním spokojení, protože lepšího trenéra jsme si přát nemohli. (smích)
Na jaký zápas se v podzimní části nejvíce těšíte?
Nejvíc se těším na derby z Jívovím, který bude za 14 dní.
Máte v paměti nějaký nejlepší, moment, který jste ve fotbale zažil?
Na žádný moment si nevzpomínám ve velkém fotbale. Možná když jsme s rukama letos vyhráli Sklenský pohár v malé kopané.
V zápase v Borech proběhla charitativní sbírka pro nemocnici v NM, co na to říkáte?
Byl to od Borů skvělý nápad. Já osobně jsem pro takové sbírky. Bylo by hezké uspořádat víc sbírek za celou sezonu.