Ukázalo se, že příchod několika hráčů a nového trenéra udělalo své, říká Michal Mlejnek

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Michal Mlejnek z Hrotovic, který přispěl k jasné výhře 9 :0 proti Jemnicku B hattrickem. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor.

0
Michale, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Děkuji za gratulaci k výhře. Ukázalo se, že příchod několika hráčů a nového trenéra udělalo své. Celou dlouhou přestávku se poctivě trenovalo a v zápase to bylo znát. Od první minuty jsme byli jasne lepší a pripravenejsi. Po fyzické i technické stránce. Výsledek 9:0 byl pro soupeře ještě milosrdný.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?
Dal jsem tři góly, tak jsem celkem spokojený, ale proměnit všechny šance, tak bych byl spokojenější
Popíšeš nám tvoje gólové trefy?
Prvni branku jsem vstřelil po nádherném uvolnění od Michala Blatneho, který mě poslal do samostatného úniku, který jsem střelou na zadní tyč proměnil. Druhou branku jsem vstřelil po přihrávce kapitana Jana Votavy, který mohl dát branku sám, ale zachoval se jako týmový hráč a předložil mi přihrávku do prázdné branky. Třetí gól jsem dal po samostatném úniku po přihrávce Jakuba Peterka střelou o pravou tyčku.
Nyní zajíždíte do Šebkovic B. Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí?
V Šebkovicich se hraje špatně, takže budu moc rád za jakoukoliv výhru.
Kdo tě k fotbalu dovedl a kde všude jsi působil?