Jan Čermák se na novou sezónu těšil jako malé dítě

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Byl jste zvolen hráčem 2.kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Těšil jsem se na to jak malé dítě. Hrálo se mi velice dobře a když hned padl nějakej ten gól bylo to ještě lepší.
Jak hodnotíte zápas s Jívovím?
Od začátku se nám dařilo proměňovat šance a o poločase jsme vedli 5:0.A Když v 6 minutě vedete 2:0 hraje se dobře jsem rád že jsme v tu chvíli nic nepodcenili, přidali další branky a dotáhli to do vítězného konce.
V neděli vás čekají Bory, co od zápasu očekáváte?
Očekávám velice kvalitní a oboustranně ofenzivní fotbal který přinese spoustu šancí na obou stranách a ten kdo jich víc promění vyhraje. Rozhodně to pro nás bude těžkej zápas ale věřím že si odvezeme všechny body.
Na jaký zápas se v podzimní části nejvíce těšíte?
Jelikož se dlouho nehrálo tak na každej a doufám že se nebude opakovat to co minulej rok. Ale určitě na Štěpánov nikdy v životě jsem na tom trávníku nehrál zápas tak snad se tuhle sezonu zadaří.
Kdo myslíte, že je největším favoritem soutěže?
Rozhodně Bobrová i když teď zaváhala ve Štěpánově tak dlouhodobě patří ke špičce okresu.
Jak jste vyplnil dlouhou koronavirovou pauzu?
V práci a když ne v práci tak jsem hrál PS4 a nebo jsme chodili na nohejbal tam se dali dodržovat rozestupy. (smích)
Máte v paměti nějaký nejlepší, moment, který jste ve fotbale zažil?
Pro mě je každá výhra ten nejlepší fotbalovej moment a když se podaří vyhrát nějakej zápas nebo turnaj a přispěju dobrým výkonem tak jsem naprosto spokojenej.