Náš herní styl a rozestavení, který se v přípravě odzkoušelo funguje, říká Jiří Čtvrtníček

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Jiří Čtvrtníček, který pomohl svému týmu k druhé výhře sezóny. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor.

0
Jirko, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Díky a zároveň bych chtěl poděkovat i lidem a kamarádům za poslané hlasy. První poločas jsme se přizpůsobili soupeři a nakopávali balóny, které stejně měla domácí obrana díky výškové převaze. O poločase jsme si znovu připomněli jak máme hrát a druhou půlku dá se říct, že jsme domácí k ničemu nepustili a hrálo se jen z naší strany.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem ?
Trenér mě v 18. minutě stáhl z útoku do zálohy kvůli zraněnému spoluhráči a ve středu zálohy bylo o dost více místa než v útoku, což se i ukázalo v druhém poločase.
Popíšeš nám svoji nejlepší trefu z tvého pohledu?
Nejdůležitější a nejhezčí byla trefa na 2:0, od té doby jsme začli hrát s lehkostí a soupeř se k ničemu už neměl.
Nyní hrajete proti Chlístovu. Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí?
S Chlístovem jsme hráli 3 týdny zpátky v poháru a remizovali jsme, ale teď je potřeba sbírat body, takže si teď půjdeme pro 3.
Jak jsi spokojený se vstupem do soutěže ?
Se změnou nového trenéra jsme změnili i herní styl a rozestavení, který se v přípravě odzkoušel a funguje.
Na jakých příčkách tabulky se chcete pohybovat ?