ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 7.kolo Vysočina | 1.B třída sk. B, 2015-2016 - Františkem Krupicou

Říká se, že dvakrát nevstoupíš do téže řeky. Pro anketu Hráč kola na portálu fotbalunas.cz to však neplatí. Po syrovickém střelci Miroslavu Sosnarovi se podařilo obhájit vítězství v anketě i kněžickému Františku Krupicovi, který se podělil se všemi čtenáři o své odpovědi na další blok otázek.

0
Dobrý den, jak již určitě víte, podařilo se Vám zvítězit i v 7. kole ankety Hráč kola. Rád bych Vás proto poprosil o další rozhovor a odpovědi na tyto otázky: Co říkáte tomu, že se Vám podařilo Vaše prvenství obhájit, to se v podobných anketách moc často nestává?
Myslím, že je to dobrý začátek ve stopách mého vzoru, přece jen Messi vyhrál 4x za sebou :D :D
Jak jste viděl zápas s Křovím, přibližte čtenářům své branky.
Zápas se Křovím byl stejně divoký jako naposledy u nich, kdy naopak oni po poločase vedli 5:1 a nakonec jsme urvali v poslední minutě remízu 5:5. Oba týmy jsou ofenzivně laděné, tak se dalo čekat hodně gólů. Na první gól jsem dostal dlouhý a nečekaně přesný centr z půli hřiště, stačilo pouze v malém vápně tečovat hlavou a bylo to 1:0, druhý gól jsem prakticky uklízel do prázdné brány.
Deset gólů v sedmi zápasech je úctyhodná bilance, jedná se o nejvydařenější vstup do sezony v kariéře?
Nejedná, při postupové sezoně z "okresu" do I.B třídy jsem měl po 7 kolech 13 tref .
Jaký je Váš vůbec nejvydařenější zápas?
K nejvydařenějším bude patřit zápas ve Stonařově v předešlém kole, kdy se opravdu dařilo.
Měl jste nebo máte nějaký fotbalový vzor?
Lionel Messi.
V tomto kole na Vás čeká zápas v Nových Syrovicích, je příprava na tento zápas nějak specifická, co od něho očekáváte?
Příprava specifická nebyla, každý zápas je v této soutěži těžký. Osobně nevim co od zápasu očekávat, je to uspěšný nováček soutěže, ale nikdy jsem proti Novým Syrovicím nehrál, bude to pro mě cesta do neznáma :D
Jak je velký nezvyk, poslouchat rady trenéra prostřednictvím Skypu (trenér Zeman je v lázních a své svěřence instruuje pomocí moderních technologií)?
Bylo to něco jiného a nezvyklého, zažil jsem to poprvé a je dobře, že i když si užívá lázně, tak se nás snaží podpořit.
Čistě hypotetická otázka, pokud by přilétlo laso z nějaké vyšší soutěže, bránil byste se přestupu?