Hráč vloženého 1.kola René Hylmar - Po sezoně se rozloučím s kariérou

René Hylmar se stal hráčem vloženého 1.kola. Byl nejlepším hráčem v zápase s Libání, kde navíc jeho tým, celý druhý poločas hrál o jednoho hráče méně. René nám ochotně odpověděl na všechny otázky. I když je pravdou, že na první otázku odpověděla jeho paní, když mi zvedla telefon. Říkala, že to bude asi jeho poslední rozhovor a to jsme ještě netušili proč…

0
Vaše jízda pořád pokračuje. Porazili jste i Libáň. Byl to těžký zápas?
Tak rozhodně ano. Protože jsme celý druhý poločas hráli o desíti a v tom úmorném vedru rychle ubývaly síly.
No to ano, protože na začátku druhého poločasu jste dostali červenou kartu. Jak se poté hrálo? V podstatě jste udrželi remízu 1:1.
No těžce hodně těžce. Jak jsem již říkal, v tom velkém horku to skoro nešlo. Zmáčkli nás, ale tlak jsme ustáli.
Dal jsi branku. Můžeš popsat tu situaci
Dostal jsem míč mezi obránce a povedlo se mi ho dobře zpracovat a z boku křížnou střelou k tyči prostřelit gólmana.
Čím to, že jste se tak zvedli?
No už jsem četl i jiné rozhovory s našimi hráči. Ano, je to od zápasu s Libání. Jeli jsme tam v doslova slepené sestavě s dvěma dorostenci a povedlo se nám tam vyhrát. Velkou zásluhu na našem vzestupu má náš gólman Martin Vachek. To není nic proti Petrovi Stránskému, ale je to prostě fakt, že s Martinem v bráně se naše hra hodně zvedla.
V Rudníku bude B třída i příští sezonu. Dle Vašich výkonů už snad nebude problém se záchranou, je to tak?
No věřím, že už takový problém, jako letos, nebude. Ale bude to již beze mne.
Jak to je možné? Přestupuješ?
Ne to ne. Jenom jsem se rozhodl skončit s kariérou. Už přišel ten čas.
Aha! Tak proto mi tvá paní říkala, že to je tvůj poslední rozhovor.
No asi ano :-)
Jaký jsi typ hráče. Výbušný, všude chceš být, anebo spíš takový tichý, nenápadný?
No jsem ten řídící typ. Rád si zařvu na spoluhráče, protihráče i rozhodčí. Rád řídím hru a starám se .
Popiš nám ve zkratce tvou dosavadní fotbalovou kariéru…
Celou kariéru jsem strávil v Rudníku, akorát dvakrát jsem si odskočil na hostování. A to do Trutnova a do Vrchlabí.