Libor Dinga chytil v poslední minutě penaltu

V poslední minutě zápasu osmého kola Okresního přeboru zařídil Nedvědici šestadvacetiletý brankář Libor Dinga chycenou penaltou v Osové Bítýšce vítězství 2:1 a tři body. Naši čtenáři pak jeho výkon ocenili svými hlasy a zvolili ho hráčem kola.

0
Jak hodnotíte nedělní zápas v Osové Bítýšce?
Vyhráli jsme, takže pozitivně. V první půli jsme přestáli jednu šanci soupeře v úvodu utkání a do konce poločasu se nám podařilo vstřelit dvě branky – centr Peti Havíře si domácí srazili do branky, druhou dal krásným bodlem Roman Šikula. Druhý poločas jsme mohli definitivně rozhodnout, ale i inkasovat, což se ,,podařilo“ v 80.minutě po dobrém trestňáku domácích z levé strany, při kterém jsem stál až moc na zadní tyči. V závěru přišla penalta, tu jsme ustáli a odvezli si body.
Byl jste zvolen hráčem kola. Jak se vám chytalo?