K fotbalu mě dovedla máma, říká Daniel Tomek

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Daniel Tomek z Rokytnice, který přispěl dobrým výkonem k výhře svého týmu nad Hrotovicemi v poměru 3:1. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor.

0
Dane, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas z tvého pohledu?
Děkuji. Zápas jsme začali na výbornou, když v 9. minutě jsme mohli vést klidně 2:0 . Při zranění Honzy, nás soupeř začal tlačit ,ale to během pár minut skončilo zraněním Máci a začali jsme hrát více my. Využili jsme toho, že jsme hráli s větrem a podařilo se nám vstřelit 2 branky. Ve druhém poločase se nám dařilo držet míč a dostávat se do šancí,ke konci zápasu začal i soupeř ohrožovat, ale naše obrana s gólmanem si s tím dokázala poradit a tak jsme si odvezli 3 body.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem ?
Se svým výkonem jsem byl spokojený i když by to mohlo být ještě lepší.
Nyní vás čeká zápas s Hartvíkovicemi. Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí ?
Zápas v Hartvíkovicích bude určitě těžký, také bude záležet na počasí. Když se nám bude dařit jako v dvou posledních utkání, věřím ve výhru (smích). Takže nás uspokojí pouze 3 body!
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
K fotbalu mě dovedla máma už od 4 let. Hrával jsem v Třebíči a dlouhé léta ve Starči.